سام واژیر بهترین ورزشکار شیرجه مسابقات قهرمانی جوانان آسیا شد

در پایان مسابقات شیرجه قهرمانی جوانان آسیا - فیلیپین، سام واژیر با کسب 5 مدال رنگارنگ بعنوان برترین ورزشکار شیرجه این دوره از رقابت‌ها انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ۷ الی ۱۹ اسفند سال ۱۴۰۲ در شهر کلارک فیلیپین برگزار می‌شود که رقابت‌های شیرجه این دوره از مسابقات ۷ اسفند آغاز و امروز(جمعه) ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ به پایان رسید.

تیم شیرجه ایران متشکل از پنج شیرجه رو راهی این مسابقات شد که در پایان موفق به کسب ۶ مدال رنگا رنگ در این مسابقات شدند. سام واژیر که مدتی است تمرینات خود را در کشور کانادا دنبال می‌کند که با هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی فدراسیون در این مسابقات حضور پیدا کرد. این شیرجه رو آینده دار ایران موفق به کسب ۲ مدال شیرجه هماهنگ و سه مدال انفرادی (دو مدال طلا و یک نقره در ماده انفرادی و یک نقره و یک برنز در ماده شیرجه هماهنگ) شد.

در پایان این مسابقات از سوی کمیته فنی شیرجه آسیا این ملی پوش جوان و آینده دار ایران به عنوان بهترین ورزشکار در رشته شیرجه در رده سنی ۱۵-۱۷ سال یازدهمین دوره مسابقات رده های سنی آسیا به میزبانی کشور فیلیپین انتخاب شد و در مراسم پایانی این رقابت‌ها با حضور فریدالدین فتاحیان که به تازگی بعنوان مدیر اجرایی فدراسیون ورزش‌های آبی آسیا انتخاب شده است، از وی تقدیر شد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.