سلطانی: حتی یک لحظه هم حریف را دست کم نگرفتیم

بازیکن تیم ملی واترپلو کشورمان پس از پیروزی مقتدرانه مقابل اندونزی بازیکنان این تیم را سرشار از انرژی دانست.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ ایران دومین دیدار خود در فیناترافی را مقابل اندونزی با برتری پر گل و نتیجه ۱۸ به ۶ به پایان رساند تا در بازی حساس امروز مقابل تونس با آرامش بیشتری کار را دنبال کند.
علی سلطانی درباره پیروزی ملی پوشان مقابل اندونزی گفت: هدف ما در این بازی کسب برتری مقابل اندونزی بود که البته به این موضوع دست پیدا کردیم.
وی ادامه داد: بازیکنان ایران در بازی با اندونزی یک سر و گردن از حریف خود پیش بودند و همین مسئله باعث برتری پر گل ما مقابل حریف آسیایی در فیناترافی شد.
وی افزود: بازیکنان اندونزی در دیدار با ما سرشار از انگیزه بودند و همانطور که بازی را ملاحظه کردید حتی زمانیکه اختلاف به حداکثر رسید آنها دست از حملات خود برنداشتند.
سلطانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بازیکنان ایران اندونزی را در وقت دوم بازی کمی دست کم گرفته بودند گفت: چنین موضوعی صحت ندارد ما در این مسابقه حتی یک لحظه هم حریف را دست کم نگرفتیم و همانطور که دیدید با اختلاف بالایی اندونزی را شکست دادیم.
بازیکن تیم واترپلو ایران عنوان کرد: در زمان دوم بازی نیاز به تغییر تاکتیک داشتیم که خوشبختانه این تغییر نیز توسط کادر فنی انجام شد و دوباره نبض بازی در اختیار ما قرار گرفت که در نهایت این موضوع منجر به پیروزی در این بازی شد.
انتهای پیام
image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.