شبی به یادماندنی برای قهرمانان و مدال آوران اصفهان

مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران شنا، شیرجه،واترپلو و ورزش سه گانه یک شنبه شب با حضور مسئولین و پیشکسوتان ورزش استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مراسم تجلیل از مربیان، سرپرستان و مدال آوران رشته های شنا، شیرجه، واترپلو و ورزش سه گانه یک شنبه شب (هشتم آذر) در فست فود سپاهان با حضور مهرزاد خلیلیان (رئیس هیات شنا استان اصفهان)، نسرین شاکری فرد (مسئول هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان) و دیگر پیشکسوتان این رشته های ورزشی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهرزاد خلیلیان ضمن خیر مقدم به میهمانان و آرزوی موفقیت برای قهرمانان و مدال آوران شنا، شیرجه،واترپلو و ورزش سه گانه اظهار کرد: ما این مراسم را برگزار نمودیم که بگوئیم هیات شنا استان اصفهان حمایت همه جانبه خود را از قهرمانانش دارد.

در ادامه نسرین شاکری فرد عنوان کرد: قطعا این افتخارآفرینی حاصل تلاش و همت والای شما و ورزشکاران و مسئولین هیات شنا می باشد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.