شرایط حضور در کلینیک مربیان واترپلو سال ۹۴

شرایط و برنامه کلاس های کلینیک مربیان واترپلو که در هفته سوم خرداد ماه 1394 برگزار می‌شود، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته فنی واترپلو جهت بالابردن و آشنایی هرچه بیشتر مربیان واترپلوی ایران با نحوه برنامه ریزی تمرینات و قوانین جدید این رشته، کلینیک مربیان را از ۲۳ تا ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۴ برگزار می کند. از همین رو شرایط و ضوابط حضور مربیان واجد شرایط (آقایان) به همراه برنامه زمانبندی کلاس‌ها در این دوره اعلام شد.

کلینیک مربیان واترپلو سال ۱۳۹۴، ۲۳ و ۲۴ خرداد در سالن آمفی تئاتر دفتر امور مشترک فدراسیون ها برگزار می‌شود. لازم به ذکر است حضور در کلاس های یاد شده شرط حضور در تمامی مسابقات واترپلو تحت پوشش فدراسیون بعنوان مربی در سال ۱۳۹۴ اعم از لیگ برتر، لیگ دسته یک و مسابقات رده های سنی قهرمانی کشور است.

 

شرایط حضور در کلاس:   

۱- شروع کلاس رأس ساعت اعلام شده می باشد.

۲- استراحت؛ صرف تغذیه و نهار طبق برنامه زمانبندی در نظر گرفته شده است.

۳- جهت پاسخگویی به سوالات خود با کمیته واترپلو فدراسیون و مدیریت دوره آقای امیرحسین صفابخش به شماره همراه ۰۹۱۲۸۱۲۷۸۲۵ تماس حاصل فرمائید.

۴- مکان برگزاری کلینیک آمفی تئاتر ساختمان دفتر امور مشترک فدراسیونها واقع در خیابان مفتح جنوبی، خیابان شهیدورزنده میباشد.

۵- غیبت بیش از ۲ساعت از کل دوره موجب عدم ارائه گواهینامه بازآموزی مربیگری واترپلو (مجوز فعالیت مربیگری در سال جاری)
به مشارالیه خواهد شد.

۶- همراه داشتن اصل آخرین مدرک مربیگری واترپلو و تصویر آن– تصویر شناسنامه- تصویر کارت ملی- ۲ قطعه عکس ۳×۴- اصل فیش واریزی به مبلغ ۱/۵۰۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۱۰۸۷۶۱۱۳۱۰۰۰  نزد بانک ملی شعبه پیام انقلاب اسلامی بنام فدراسیون شنا الزامی است.

۷- مسئول دریافت مدارک و شهریه شرکت کنندگان، حضور و غیاب بعهده مدیر دوره می باشد. لطفاً با مدیر دوره همکاری لازم را داشته باشید.

۸- فدراسیون شنا در قبال ایاب و ذهاب/ تغذیه روزانه (صبحانه، نهار، شام) و اسکان شرکت کنندگان مسئولیتی ندارد و تهیه آنها بعهده شخص شرکت کننده می باشد.

۹- لازم بذکر است شرط حضور در تمامی مسابقات واترپلو تحت پوشش فدراسیون بعنوان مربی در سال ۱۳۹۴ اعم از لیگ برتر، لیگ دسته یک و مسابقات رده های سنی قهرمانی کشور منوط به شرکت در کلاس فوق میباشد.

 

 

برنامه کلاسها:

ردیف زمان برگزاری ساعت برگزاری نوع کلاس
۱ روز شنبه مورخ ۹۴/۳/۲۳ ۹ الی ۱۲ مکمل ها و دوپینگ
۲ روز شنبه مورخ ۹۴/۳/۲۳ ۱۴ الی ۱۶ قوانین داوری
۳ روز شنبه مورخ ۹۴/۳/۲۳ ۱۷:۰۰ الی ۱۹:۰۰ آماده سازی عمومی شنا
۴ روز یکشنبه مورخ ۹۴/۳/۲۴ :۰۰: ۹ الی ۱۰:۳۰ طراحی تمرین (آماده سازی اختصاصی)  تاکتیک و تکنیک
۵ روز یکشنبه مورخ ۹۴/۳/۲۴ ۱۱ الی ۱۲:۳۰ روانشناسی ورزشی
۶ روز یکشنبه مورخ ۹۴/۳/۲۴ ۱۴:۳۰ الی ۱۶:۰۰ بدنسازی

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.