شهبازی دانشگاه را متوقف کرد

در نخستین مسابقه از سومین هفته دور برگشت رقابت های لیگ برتر واترپلو سال 1393، دیدار دو تیم دانشگاه آزاد و شهبازی زنجان 8 بر 8 مساوی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته سوم دور برگشت بیست و چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو با دیدار تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و شهید شهبازی زنجان در تهران آغاز شد. در این دیدار دانشگاه آزاد پس از شش هفته پیروزی متوالی متوقف شد. در این مسابقه که اکبر عربدوست سرمربی تیم شهبازی هم روی نیمکت حضور نداشت عملکرد خوب شاگردانش باعث شد نخستین امتیاز این فصل از دست دانشگاهی ها برود. یاران علیرضا شهیدی پور در این مسابقه نتوانستند مقابل میهمان خود به برتری دست یابند تا این دیدار حساس و نفس گیر در نهایت با نتیجه هشت بر هشت مساوی به پایان برسد.

با این تساوی دانشگاه آزاد ۱۳ امتیازی شد تا تعقیب کنندگان این تیم شانس نزدیک تر شدن به صدر جدول را داشته باشند. فولاد مبارکه نزدیک ترین تعقیب‌کننده دانشگاه آزاد است. این تیم ظهر فردا (جمعه) میزبان نفت امیدیه است. اصفهانی ها در صورت پیروزی در این دیدار ۱۲امتیازی می شوند و در فاصله یک امتیازی صدر جدول قرار می گیرند.

 

هفته نهم بیست و چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو:

پنجشنبه (۹۳/۱۰/۱۱)

دانشگاه آزاد اسلامی ۸– شهید شهبازی زنجان۸ 

 

جمعه (۹۳/۱۰/۱۲)

فولاد مبارکه سپاهان – نفت امیدیه ؛  ساعت۱۶:۰۰ – اصفهان

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.