شهبازی و امیدیه فینالیست شدند

با برگزاری رقابت های دور برگشت مرحله نیمه نهایی، تیم های نفت امیدیه و شهبازی زنجان در مجموع دو بازی رفت و برگشت مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند و به فینال بیست و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر واترپلو کشور با برگزاری دو دیدار در شهرهای امیدیه و زنجان خاتمه یافت. در بازی های دور برگشت باز هم مانند مرحله رفت تیم های میهمان نمایش بهتری داشتند.

زنجان میزبان بازی حساس و نفس گیر دو تیم مدعی شهبازی زنجان و دانشگاه آزاد بود. مسابقه رفت این دو تیم با نتیجه ۱۱ بر ۸ به سود نماینده زنجان به پایان رسید. بازی برگشت این دو تیم بسیار نزدیک و کم گل از آب درآمد. تیم دانشگاه آزاد موفق شد با نتیجه چهار بر دو مقابل حریف خور به برتری دست یابد. تیم تهرانی با وجود پیروزی در این بازی نتوانست به مرحله فینال برسد. تیم نفت امیدیه به لطف پیروزی با اختلاف سه گل خود در تهران به دیدار پایانی راه یافت.

در دیگر بازی این مرحله دو تیم نفت امیدیه و نفت و گاز گچساران رویاروی هم صف آرایی کردند. این دیدار نیز بسیار نزدیک و درگیرانه پیش رفت. این مسابقه که در حضور تماشاگران مشتاق شهر امیدیه برگزار شد با نتیجه تساوی هشت بر هشت به پایان رسید. تلاش جانانه ی واترپلوئیست های گچساران نتوانست بر تجربه و بازی حساب شده بازیکنان امیدیه بچربد و تیم نفت امیدیه به لطف پیروزی ۱۱ بر ۸ در دیدار نخست، حریف شهبازی زنجان در دیدار نهایی شد.

با کسب این نتایج، شهبازی زنجان و نفت امیدیه فینالیست های این دوره از رقابت های لیگ برتر لقب گرفتند. دو تیم نفت و گاز گچساران و دانشگاه آزاد نیز برای کسب مقام های سوم و چهارم دیدار رده بندی را برگزار می کنند.

*نتایج رقابت های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر واترپلو کشور سال ١٣٩٢:
نفت و گاز گچساران٨ – نفت امیدیه١١
دانشگاه آزاد٨ – شهبازی زنجان١١
نفت امیدیه۸ -نفت و گاز گچساران۸
شهبازی زنجان۲ – دانشگاه آزاد۴

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب