شهیدی پور: مالارا ارتباط خوبی با واترپلوئیست ها دارد

کاپیتان تیم ملی واترپلو گفت: مالارا از تیم ملی ایران شناخت کافی دارد و ارتباط خوبی با بازیکنان برقرار کرده است. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، علیرضا شهیدی پور کاپیتان تیم ملی واترپلو با اشاره به ارتباط خوب مالارا با بازیکنان گفت: ارتباط خوب مربی با بازیکن یکی از فاکتورهای یک مربی تواناست که مالارا به خوبی از عهده آن برآمده است. همچنین نحوه تمرینات و ایجاد نظم در تیم از دیگر نکات مثبت این مربی است. وی ادامه داد: با شناختی که از تیم دارم می توانم بگویم که در حال حاضر تیم به ٨۰ درصد آمادگی رسیده است. البته یک ماه دیگر تا رقابت های کاپ آسیا فرصت داریم که با توجه به انجام تمرینات تاکتیکی تیم آمادگی بیشتری پیدا خواهد کرد. شهیدی پور با اشاره به لزوم مسابقات تدارکاتی در اردوی آمادگی واترپلو تصریح کرد: اگر بازی های تدارکاتی خوبی داشتیم، مطمئناً سطح آمادگی تیم و هماهنگی آن بیشتر می شد و مربی می توانست ارزیابی دقیق تری از تیمش داشته باشد. متاسفانه برگزاری اردو های تدارکاتی هزینه دارد و تا کنون فدراسیون شرایط برگزاری آن را نداشته است. کاپیتان سه دوره رقابت های کاپ آسیا متذکر شد: در این رقابت ها چین قویترین رقیب ایران خواهد بود که البته تا این لحظه از شرکت کردن تیم های ازبک و ژاپن اطلاعی نداریم که آنها نیز می توانند حریف های قدرتمندی برای ما باشند. تیم ملی واترپلو تمامی تلاش خود را برای بدست آوردن نتیجه مطلوب در این رقاب ها انجام می دهد تا به این صورت از زحمات مسئولان فدراسیون و همچنین مربی تیم ملی قدردانی کند. وی با بیان اینکه تیم ملی واترپلو ترکیب جوانی دارد گفت: تیم ملی جوان است و اگر به این تیم بها داده شود و نیاز های اولیه آنها که اردوها، تمرینات و لیگ منظم است برطرف شود و حمایت های لازم نیز صورت گیرد نوید آینده درخشانی را به واترپلوی ایران خواهم داد.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.