شهید هاشمی نژاد مشهد قهرمان بیستمین دوره لیگ برتر شنا کشور شد

بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر شنا باشگاه‌های کشور سال ۱۴۰۲ با قهرمانی تیم شهید هاشمی نژاد مشهد به پایان رسید. تیم های نفت تهران و اریس اصفهان دوم و سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی شنا، شیرجه و واترپلو؛ بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر شنا باشگاه‌های کشور عصر امروز (دوشنبه) با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان رسید.

در پایان این دوره از مسابقات تیم شهید هاشمی نژاد مشهد با ۳۵۰۵ امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم های نفت تهران و اریس اصفهان نیز به ترتیب با ۳۴۷۹ و ۳۳۴۶ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

در دور نهایی لیگ برتر شنا سال ۱۴۰۲ یک رکورد رده های سنی جابجا شد. 

همچنین مهرشاد افقری شناگر تیم اریس با بالاترین فینا پوینت(امتیاز شنا) عنوان برترین شناگر این دوره از مسابقات را کسب کرد.

مدرسه شنا بتیس البرز، موسسه ورزش قهرمانان اریس اصفهان، باشگاه امیر مرشد البرز، باشگاه نفت تهران، استخر نور سمنان، نفت امیدیه، استخر شهید هاشمی نژاد مشهد و مقاومت هشت تیم حاضر در این دوره از مسابقات بودند.

برای مشاهده بولتن مسابقات روی لینک زیر کلیک کنید.

رده بندی نهایی بیستمین دوره لیگ برتر شنا باشگاه‌های کشور سال ۱۴۰۲:

۱.شهید هاشمی نژاد مشهد ۳۵۰۵امتیاز

۲.نفت تهران۳۴۷۹ امتیاز

۳.اریس اصفهان۳۳۴۶ امتیاز

۴.نور سمنان۲۹۸۸ امتیاز

۵.تیم امیر مرشد۲۸۱۴ امتیاز 

۶.مدرسه شنای بتیس۲۶۶۷ امتیاز

۷.مقاومت۲۶۳۳ امتیاز

۸.نفت امیدیه۱۸۰۷ امتیاز

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.