شکست جوانان مقابل کوسه ها

در دومین روز رقابت های واترپلو جوانان جهان، تیم ملی جوانان ایران نتیجه را به حریف قدرتمند خود واگذار کرد.
به گزارش خبرنگار فدراسیون شنا،اعزامی به محل مسابقات، تیم ملی واترپلوی جوانان ایران در دومین دیدار خود به مصاف تیم ملی استرالیا یکی قدرتمندترین تیم های حاضر در مسابقات رفت و در نهایت ملی پوشان کشورمان با نتیجه ۱۳بر یک شکست خورد.
تیم ملی واترپلو ایران در حالی این دیدار را به حریف خود واگذار کرد که بازیکنان ایران نسبت به بازی روزگذشته مقابل ژاپن بازی بسیار خوبی را ارائه کردند و توانستند موقعیت های خوبی را برای گلزنی روی دروازه حریف ایجاد کنند.
بازیکنان ایران در کوارتر اول توانستند با ارائه بازی منطقی حریف را در کنترل خود داشته باشند اما تغییر تاکتیک از سوی کوسه ها موجب شد تا این تیم به گل های بیشتری برسد.
نیمه اول با نتیجه ۳ بر صفر پایان یافت در کوارتر دوم بازیکنان ایران بر تلاش خود افزودند و توانستند یکی از گل های خورده را جبران کنند اما در ادامه این استرالیا بود که گل های چهارم و پنجم را به ثمر رساند تا نیمه اول با نتیجه ۵بر۱ به سود استرالیا پایان یابد.
کوآرتر چهارم برای کم کردن اختلاف وارد آب شدند اما در نهایت اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با نتیجه ۱۳ بر۱ پایان یافت.
تیم ملی ایران فردا بازی ندارد و روز سه شنبه در سومین دیدار خود باید به مصاف تیم آرژانتین برود.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.