شکول: اردوی نوروزی شیرجه روها مفید بود

مربی تیم ملی شیرجه با توجه به نتایج به دست آمده در اردوی آمادگی این تیم گفت: شناسایی اهداف و رسیدن به یک نتیجه نهایی از جمله نکات مثبت اردوی تمرینی شیرجه به شمار می رود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محمدرضا شکول مربی تیم ملی شیرجه با مثبت ارزیابی کردن تمرینات اردوی شیرجه گفت: اردوی بسیار خوب و مثبتی را پشت سر گذاشتیم و یک پله به اهدافمان نزدیک شدیم.
شکول نحوه تمرینات تیم شیرجه را تصریح کرد: تمرینات را به صورت بدنسازی، هوازی، مهارتی و تکنیکی انجام دادیم که در بیشتر روزها تمرینات دو جلسه ای و بعضی روزها نیز تا سه جلسه در روز افزایش می یافت .
وی در مورد اهداف تمرینی شیرجه افزود: همانطور که گفتم اهداف را شناسایی کردیم یعنی تخصص هر یک از شیرجه روها را مشخص و حرکات نهایی را پیش بینی کردیم و مقدمات این حرکات را به صورت کامل پیاده کردیم و به نتیجه رساندیم و آن را ادامه خواهیم داد.
مربی تیم ملی شیرجه ادامه داد: این دوره از اردو، اردوی آمادگی عمومی بود اهداف مهارتی را انجام دادیم و به یک نتیجه کلی رسیدیم که بر روی چه حرکاتی تمرکز داشته باشیم و همچنین تخصصی تر بر روی هر یک از شیرجه روها برنامه ریزی کنیم.
شکول با اشاره به ادامه اردوهای تیم ملی شیرجه یادآور شد: بعد از پایان اردوی نوروزی شیرجه، اردو به صورت نیمه متمرکز در دو استان تهران و تبریز انجام می شود. اردوهای تیم ملی شیرجه تا بازی های آسیایی به صورت متمرکز، نیمه متمرکز و برون مرزی ادامه خواهد داشت طبق برنامه ریزی های انجام شده ده اردو پیش بینی شده بود که تمامی آنها طبق برنامه برگزار خواهد شد.
البته یک اردوی برون مرزی طولانی در ایام ماه مبارک رمضان نیز در برنامه ها وجود دارد.
مربی تیم ملی شیرجه با تشکر از احمد یاقوتی قائم مقام فدراسیون گفت: باید از زحمات احمد یاقوتی بسیار تشکر کنم که در تمامی روزهای اردو و حتی ایام تعطیل ناظر تمرینات و اردوهای شنا، شیرجه و واترپلو بودند و باعث قوت قلب و دلگرمی برای ورزشکاران شدند .

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.