شیربچه های واترپلو بامداد دوشنبه به تهران بازمی گردند

تیم ملی واترپلوی جوانان ایران بعد از افتخارآفرینی در آسیا و کسب سهمیه مسابقات جهانی 2015 بامداد فردا(دوشنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی به کشور بازمی گردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ملی پوشان جوان واترپلوی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا بازهم افتخار آفریدند و موفق شدند با کسب مدال نقره سهمیه حضور در رقابت های جهانی ۲۰۱۵ را بدست آورند.
کاروان ملی ایران بامداد فردا(دوشنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی به کشور بازمی گردند. جمعی از مسئولان فدراسیون، خانواده ورزشکاران و علاقه مندان واترپلو برای استقبال از شیربچه های واترپلو به فرودگاه می روند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.