لیگ برتر واترپلو 1393

تداوم صدرنشینی دانشگاه آزاد در پایان هفته چهارم

با اتمام رقابت های هفته چهارم لیگ برتر واترپلو سال 1393، تیم دانشگاه آزاد با هشت امتیاز کماکان در صدر جدول رده بندی ایستاده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر واترپلو دو دیدار برگزار شد که در پایان تیم های دانشگاه آزاد و شهید شهبازی زنجان بر حرریفان خود غلبه کردند.

دانشگاه آزاد که تا این هفته با قرعه استراحت روبرو نشده بود با کسب چهار پیروزی از چهار بازی با خیالی آسوده در صدر جدول قرار دارد. نفت امیدیه هم که نزدیک ترین تعقیب کننده دانشگاهیان است با دو گیروزی از سه بازی در جایگاه دوم ایستاده است. فولاد مبارکه سپاهان هم که تاکنون دو دیدار برگزار کرده است با یک پیروزی و یک شکست و به لطف برتری در بازی رودررو مقابل شهبازی زنجان در جایگاه سوم ایستاده است.

با توجه به برگزاری مسابقات جام شهدای اصفهان زیر ۱۶ سال از تاریخ ۲۸مهرماه لغایت ۲ آبان ماه و همچنین اردوی اعزامی جوانان زیر ۱۹ سال برای شرکت در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در کشور اندونزی از تاریخ ۱۰ لغایت ۱۹ آبان ماه، هفته پنجم رقابت های این فصل لیگ برتر واترپلو از ۲۳ آبان ماه با برگزاری دو دیدار ادامه پیدا می کند.

*جدول رده بندی بیست وچهارمین دوره لیگ برتر واترپلو  هفته چهارم

ردیف

نام تیم امتیاز تفاضل گل گل خورده گل زده مساوی باخت برد بازی

۱

دانشگاه آزاد اسلامی ۸ ۳۶+ ۲۰ ۵۶ ۰ ۰ ۴

۴

۲

نفت امیدیه ۴ ۳- ۳۲ ۲۹ ۰ ۱ ۲ ۳
۳ فولاد مبارکه سپاهان ۲ ۰ ۲۱ ۲۱ ۰ ۱ ۱

۲

۴ شهید شهبای زنجان ۲ ۱+ ۲۱ ۲۲ ۰ ۱ ۱

۲

۵

نفت و گاز گچساران ۰ ۱۵- ۳۸ ۲۳ ۰ ۳ ۰ ۳
۶ چوکا تالش ۰ ۱۹- ۲۸ ۹ ۰ ۲ ۰

۲

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.