صدرنشین لیگ در زنجان به میدان می رود/دربی خوزستان در امیدیه

هفته سوم از دور برگشت بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر واترپلو باشگاههای کشور جمعه ۶ بهمن با انجام ٣دیدار پیگیری می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در ادامه رقابتهای بیست ودومین دوره لیگ برتر واترپلو و از هفته سوم از دور برگشت(هفته نهم) این رقابتها روز جمعه سه دیدار برگزار خواهد شد که بدست آمدن هر نتیجه ای در این دیدارها جایگاه تیمهای اول تا چهارم را در جدول رده بندی تغییری نخواهد داد.
بر اساس اعلام سازمان لیگ برتر واترپلو: جمعه ۶ بهمن از ساعت ١٣ در زنجان شهید شهبازی این شهر که با ٢ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد به مصاف فولاد ماهان سپاهان صدرنشین ١۶ امتیازی لیگ خواهد رفت.
اما در حساس ترین دیدار و داربی جنوبی واترپلو نفت وگاز امیدیه که با ١۴ امتیازدر جدول دوم است و نزدیک ترین تعقیب کننده فولاد ماهان به شمار می رود از ساعت ١۵میزبان آزادی اهواز تیم ١۰ امتیازی و سوم جدول است که نشان داده در هفته های گذشته تغیرات زیادی کرده که مهمترین دلیل آن چهار پیروزی پیاپی این تیم در چهار دیدار گذشته است.
برد آزادی خوزستان نیز می تواند این تیم را به ٢ امتیازی نفت وگاز امیدیه برساند.
اما در دیگر دیدار این هفته نیز نفت وگاز گچساران از ساعت ١۵ در حالی میزبان کوثر گیلان تیم چهارم و۶ امتیازی جدول است که برای رهایی از قعر نشینی به دنبال پیروزی در این دیدار و اضافه کردن امتیازاتی به ٢ امتیاز فعلی خود است. نماینده زنجان هم که با ٢ امتیاز در رده ماقبل آخر جدول قرار دارد برای کسب بهترین نتیجه و فاصله گرفتن از انتهای جدول تلاش خواهد کرد.
در پایان هفته هشتم لیگ برتر واترپلو تیم فولاد ماهان سپاهان با ١۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم های نفت امیدیه و آزادی خوزستان به ترتیب با ١٢ و ٨ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند.
برنامه هفته سوم از دور برگشت لیگ برتر واترپلو به شرح زیر است
جمعه ۶ بهمن ماه:
* نفت وگاز گچساران– کوثر گیلان (ساعت١۵ – امیدیه)
داوران: هومن آراسته، محمد رضا محمدی
ناظر: هوشنگ حافظی
* شهید شهبازی زنجان-فولاد ماهان سپاهان – (ساعت ١٣ – استخر شهبازی زنجان)
داوران: ستار یثربی، بابک حسامیان
ناظر: ایرج رئوف آذر
* نفت وگاز امیدیه – آزادی خوزستان (ساعت ١۵ – امیدیه)
داوران: منصور مهذب صانعی – محمود نصر اصفهانی
ناظر: محمد هادی بیک

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.