ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

طاهریان: محدودیت زمانی تنها دغدغه‌ام است

شمارش معکوس برای سیروس طاهریان سرمربی تیم‌ملی واترپلو شروع شد، شمارش معکوس تا شروع مسابقات توسعه جهانی واترپلو. او که اسفندماه کارش را شروع کرده حالا از آمادگی 80 درصدی شاگردانش اطمینان دارد.
مهری رنجبر:
به گزارش روابط عمومی فدارسیون شنا، شیرجه و واترپلو، روزنامه خبر ورزشی نوشت: طاهريان مي‌گويد: «بچه‌ها بعد از 15 فروردين‌ماه هر روز دو جلسه صبح و عصر تمرين مي‌كنند. با اين شرايط به آمادگي 75 تا 80 درصدي رسيده‌اند.» با اينكه يك ماهي فرصت دارد اما هيچ چيزي به اندازه محدوديت زماني او را اذيت نمي‌كند:«حالا تنها دغدغه ما محدوديت زماني است. به راحتي صحبت كردن هم نيست. نمي‌خواهيم وقت كم بياوريم. تيم بدنسازي مي‌كند، در كنارش شنا، تمرينات تكنيكي و تاكتيكي را انجام مي‌دهند. به‌هر‌حال تيم كم‌كم آماده مي‌شود تا سه هفته ديگر كه تيم خارجي براي تمرين مشترك و ديدار تداركاتي مي‌‌آيد.»

سرمربي تيم هم هنوز نمي‌داند چه تيمي حريف تداركاتي ايران باشد:«فعلاً فدراسيون در حال رايزني است و ظاهراً مكاتبات انجام شده و فعلاً منتظرند ببينند چه تيمي جواب مي‌دهد.» حتي اگر تيم خارجي هم براي بازي تداركاتي نيايد، طاهريان راهكار ديگري براي محك شاگردانش تا قبل از شروع مسابقات دارد. هرچند حرفي از آن نمي‌زند:«اگر حريف خارجي هم نداشته باشيم، دو راهكار گذاشته‌ايم تا تيم بدون بازي تداركاتي هم نماند. البته بازي با تيم‌هاي ليگي براي تيم‌ملي فايده ندارد چراكه ممكن است آن تيم در حد تيم‌ملي نباشد.

ما حريفي در حد تيم‌ملي مي‌خواهيم. البته حريفي خيلي تاپ مثل صربستان هم نمي‌خواهيم. تيمي در حد بچه‌هاي ملي‌پوش مي‌خواهيم كه آنها را در شرايط مسابقه قرار دهد چراكه دنبال نتيجه هستيم. از طرفي بعد از آن هم تركيب تيم را مشخص مي‌كنيم.»

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب