عبداللهی پنجمین سهمیه را هم گرفت

نیما عبداللهی شناگر جوان تیم ملی در روز چهارم مسابقات بین المللی دبی پنجمین سهمیه ورودی المپیک نانجینگ را در ماده ۵۰ متر پروانه کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در چهارمین روز مسابقات بین المللی دبی نیما عبداللهی با صعود به جمع فینالیست های مسابقات رکورد ورودی المپیک جوانان نانجینگ را نیز در ماده ۵۰ متر پروانه کسب کرد.
عبداللهی صبح امروز در ماده ۵۰ متر پروانه به آب زد و با ثبت رکورد ۲۵ ثانیه و ۸۵ صدم ثانیه به عنوان نفر سوم به فینال راه یافت. شناگر پروانه رو تیم ملی ایران با ثبت این زمان زودتر از ۲۶ ثانیه و ۳۲ صدم ثانیه مورد نیاز برای کسب سهمیه ورودی شنا کرد تا بتواند پنجمین سهمیه شنای ایران را در مسابقات المپیک نانجینگ کسب کند.
در آخرین روز مسابقات بین المللی دبی عصر امروز چهار شناگر ایران در مرحله فینال ماده های رقابتی خود به آب می زنند تا به تعداد مدال های ایران در این مسابقات بیفزایند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.