عبدلی در ۱۰۰ متر آزاد رقابت‌های شنا جهانی به کار خود پایان داد

در چهارمین روز مسابقات شنا قهرمانی جهان دوحه قطر سامیار عبدلی در ماده 100 متر آزاد با ثبت زمان 51.35 به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بیست و یکمین دوره مسابقات شنا قهرمانی جهان از روز یکشنبه (۲۲ بهمن ۱۴۰۲) آغاز و تا ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ در شهر دوحه قطر پیگیری می‌شود.

سامیار عبدلی در روز چهارم این مسابقات امروز(چهارشنبه) در مرحله مقدماتی ماده ۱۰۰ متر آزاد با حریفان خود به رقابت پرداخت و با ثبت زمان ۵۱.۳۵ در بین ۱۱۲ نفر از برترین شناگران جهان در جایگاه ۴۵ قرار گرفت و به کار خود در این ماده پایان داد.

در ادامه سامیار عبدلی و مهرشاد افقری دو نماینده شنای ایران در این مسابقات روز جمعه(۲۷بهمن ۱۴۰۲) به ترتیب در ماده‌های ۵۰ متر آزاد و ۱۰۰ متر پروانه به آب خواهند زد.

سامیار عبدلی و مهرشاد افقری دو نماینده شنای ایران به این مسابقات اعزام شدند که سامیار عبدلی در ماده های ۵۰ و ۱۰۰ متر آزاد و مهرشاد افقری در ماده های ۵۰ و ۱۰۰ متر پروانه با حریفان جهانی خود به رقابت خواهند پرداخت.

نتیجه روز چهارم مسابقات (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ):

  • ماده ۱۰۰ متر آزاد – سامیار عبدلی ثبت زمان ۵۱.۳۵

برنامه شناگران ایران در مسابقات شنا قهرمانی جهان دوحه_قطر ۲۰۲۴:

تاریخ و روز مسابقاتساعت برگزاریماده  ورزشکار
جمعه ۲۷ بهمن
(۱۶ فوریه) 
۱۰:۳۰ صبح به وقت ایران 50 متر آزادسامیار عبدلی
 جمعه ۲۷ بهمن
(۱۶ فوریه)
۱۰:۳۰ صبح به وقت ایران 100 متر پروانه مهرشاد افقری

اسامی شناگران اعزامی به مسابقات شنا قهرمانی جهان دوحه قطر :

  1. سامیار عبدلی
  2. مهرشاد افقری

سرمربی: گامر دیلانچیان 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.