عبدی: فکر نمی کنم اندونزی دردسرساز شود

دروازه بان تیم ملی واترپلو ایران اعتقاد دارد اندونزی نمی تواند حریف سرسختی برای این تیم در دیدار امروز باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو، تیم ملی واترپلو ایران امروز از ساعت ۱۹:۰۰ دومین دیدار خود در رقابت های فیناترافی را مقابل اندونزی برگزار می کند.

سجاد عبدی درباره این بازی گفت: بازی اندونزی مقابل گوآتمالا را دیدم ، نماینده آفریقا حریف بسیار ضعیفی در این مسابقات نشان داده و اندونزی نیز به مانند ما توانست راحت این تیم را شکست دهد.
وی ادامه داد: بازی اندونزی با گوآتمالا ملاک خوبی برای تعیین سطح قدرت بازیکنان اندونزی نبود و اعتقاد دارم دارم بازیکنان ما بسیار قدرتمند تر از حریف خود هستند.
وی افزود: با توجه به اینکه بازی این تیم را مقابل گوآتمالا دیدم بعید می دانم گوآتمالا بتواند حریف سرسختی برای ما باشد و دردسری برایمان ایجاد کند.
عبدی گفت:امیدوارم امروز بازیکنان تیم ملی بهترین دفاع را مقابل اندونزی انجام دهند تا من نیز بتوانم با تمرکز بیشتری توپ های اندونزی را دفع کنم.
دروازه بان تیم ملی عنوان کرد: در بازی امروز اندونزی را شکست می دهیم تا با آرامش بیشتری به بازی های بعدی خود در فینا ترافی فکر کنیم.
image_printپرینت مطلب

قاسمی با رکوردشکنی در ۲۰۰ پروانه مدال نقره گرفت/ غلامی بار دیگر رکورد ۱۰۰ پروانه را زد

هشتمین مدال کاروان شنای ایران در مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا – فیلیپین توسط محمد قاسمی در ماده ۲۰۰ پروانه رده سنی ۱۵-۱۷ سال به ثبت رسید و قاسمی رکورد رده سنی این ماده و غلامی رکورد ۱۰۰ پروانه ۱۳-۱۴ سال را جابجا کردند.

سامیار عبدلی شنای ایران را در قهرمانی جوانان آسیا طلایی کرد/ غلامی نقره ۲۰۰ پروانه را برگردن آویخت/ افقری برنز ۱۰۰ پروانه را کسب کرد

در روز دوم مسابقات شنا قهرمانی رده های سنی آسیا – فیلیپین سامیار عبدلی در ۵۰ متر آزاد مدال طلا، محمد مهدی غلامی در ۲۰۰ متر پروانه نقره و مهرشاد افقری در ۱۰۰ متر پروانه برنز کسب کردند.