مربی واترپلو دانشگاه آزاد

علی اکبر شیرجیان: پیروزی بر سپاهان پایان مسابقات نیست

مربی تیم واترپلو دانشگاه آزاد گفت: تیم ما با سه بازی و سه پیروزی موقعیت خوبی در جدول دارد ولی مسابقات لیگ ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ علی اکبر شیرجیان مربی تیم واترپلو دانشگاه آزاد در ارزیابی خود از بازی هفته سوم لیگ برتر مقابل فولاد مبارکه اصفهان اظهار کرد: تیم سپاهان تیم قوی و منسجمی است و خیلی خوب خود را برای مسابقات امسال آماده کرده است. تماشاگران خوبی داشت که بسیار عالی از تیم خود حمایت می کردند. ما توانستیم در یک بازی نزدیک و پایاپای این تیم را شکست دهیم به طوری که تا ۲۰ ثانیه آخر بازی فقط یک گل از حریف پیش بودیم. این کار ما را در بازی برگشت خیلی سخت می کند.

او بیان کرد: دو تیم در دقایق آخر بازی از نظر بدنی تحلیل رفتند و بازی ای را که متناسب با لیگ بود انجام ندادند. یکی از نقص های استخر بازی این بود که تابلو ۳۰ ثانیه کار نمی کرد. نور آفتاب باعث می شد که کیفیت بازی پایین بیاید چون نور آفتاب به سطح آب می تابید و یک طرف استخر اصلا دیده نمی شد.

علی اکبر شیرجیان درباره سطح داوری این مسابقه گفت: دو داور بین المللی کشورمان این بازی را قضاوت می کردند. اشتباه جزوی از بازی است. داوران در یکی دو صحنه می توانستند تصمیم دیگری بگیرند. البته نوری که به استخر می تابید هم تاثیر داشت حتی در زمان هایی از بازی نمی توانستیم بازیکنان خود را از بازیکنان تیم حریف تشخیص دهیم. در کل سطح داوری خوب بود و داوران تمام تلاش خود را کردند تا بهترین قضاوت را داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: تا الان سه بازی در لیگ امسال انجام دادیم که توانستیم سه بازی خود را پیروز شویم. تیم اصفهان با این بازی نشان داد که تیم قدرتمندی است. ما هیچ حریفی را دست کمک نمی گیریم و تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. تیم فولاد مبارکه با این بازی نشان داد که رقیب اصلی ما است. هر چند ما این تیم را شکست دادیم و با سه پیروزی موقعیت خوبی در جدول داریم ولی مسابقات ادامه دارد. همچنین تیم زنجان نیز با در اختیار گرفتن دو بازیکن خارجی خود را تقویت کرده است.

شیرجیان اشاره کرد: باید همه بازی ها را انجام داد و ببینیم که شرایط به چه صورت رقم می خورد. سعی ما براین است که وضعیت خود را در بالای جدول تثبیت کنیم.

او در پایان گفت: امیدوارم لیگ برتر واترپلو به خوبی برگزار شود و ما لیگ پویاتری داشته باشیم. تیم ها تمرینات منسجمی داشته باشند تا این لیگ بتواند برای تیم ملی واترپلو موثر باشد. امیدوارم ما در سطح ملی به جایی برسیم که بتوانیم در روز دو جلسه تمرین داشته باشیم. اگر این روند تمرینی در همه باشگاه ها راه بیفتد می توانیم به تیم ملی کمک کنیم.

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.