علی جعفری برای پیشرفت در شنا بورسیه فینا شد

علی جعفری برای پیگیری تمرینات خود زیر نظر مربیان فینا در کشور مجارستان بورسیه شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در راستای سیاست‌های فدراسیون جهانی شنا (FINA) و رایزنی مسئولان فدراسیون شنا ایران، علی جعفری شناگر جوان و آینده دار تیم ملی ایران برای حضور در کمپ تمرینی فینا در مجارستان عازم این کشور شد.

جعفری از رکورد دار شنا استقامتی ایران است که با هماهنگی فدراسیون شنا ضمن پذیرش در دانشگاه بوداپست در کمپ فینا مستقر در این کشور تمرینات خود را پیگیری حواهد کرد.

چندی قبل در حاشیه سفر حسین المسلم رئیس فدراسیون جهانی شنا به تهران رایزنی ها برای اعطای بورسیه به شناگر ایران انجام شده بود. بورسیه فوق شامل تمرینات منظم زیر نظر مربیان مورد تائید فدراسیون جهانی شنا و تحصیل در یکی از دانشگاه های معتبر جهان در کشور مجارستان است.

پیش از این مقرر بود علی جعفری برای شرکت در یک اردوی سه تا شش ماهه تمرینی به کشور روسیه اعزام گردد که بواسطه محدودیت های ناشی از کرونا و شرایط کشور میزبان، تصمیم به اعزام این شناگر آینده دار به بورسیه کشور مجارستان گرفته شد.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.