ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

علی رضا سلطانی: شرایط فینالیست ها برابر است

بازیکن تیم شهبازی زنجان در مورد رقابت فینال گفت: با توجه به شرایط برابر فینالیست ها اجرای تاکتیک های خوب برنده را مشخص می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ علی رضاسلطانی بازیکن تیم شهبازی زنجان با توجه به تمرینات مستمر شهبازی گفت: قبل از دیدار نیمه نهایی تمرینات منسجمی را دنبال کرده ایم که این تمرینات تا به امروز ادامه داشته است و تمامی تلاشمان را برای به نمایش گذاشتن یک دیدار حرفه ای و جذاب انجام می دهیم.
وی در مورد شرایط شهبازی زنجان گفت: با توجه به تمرینات بی وقفه ای که انجام داده ایم بازیکنان در شرایط نرمال و مطلوبی قرار دارند. خوشبختانه تیم مصدوم و بازیکن محروم ندارد. همه به انجام یک بازی خوب فکر می کنند و زحمات بسیاری نیز برای رقابت های لیگ کشیده اند. امیدوارم با انگیزه بالایی که برای قهرمانی دارند فینال این رقابت ها با پیروزی شهبازی به پایان برسد.
سلطانی با مساوی ارزیابی کردن شرایط دو تیم در فینال یادآور شد: تیم نفت امیدیه چند بازیکن خوب ملی را در اختیار دارد چند سال نیز نایب قهرمان لیگ بوده است. مربی این تیم یکی از با تجربه ترین مربیان حاضر در لیگ است. شرایط هر دو تیم از نظر بازیکنان و مربی در شرایط مساوی قرار دارد.
بازیکن تیم زنجان در مورد نتیجه رقابت فینال گفت: هیچ گونه پیش زمینه فکری در مورد برد یا باخت در ذهن ندارم. هر تیم یکه بتواند تاکتیک ها را بهتر اجرا کند و کمتر اشتباه کند پیروز میدان خواهد شد. همانطور که اشاره کردم هر دو تیم در شرایط مساوی هستند.
وی یکی از نکات مثبت بیست و سومین دوره لیگ برتر را حضور دانشگاه آزاد مطرح کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه سطح رقابت های امسال از سال گذشته بهتر بود حضور دانشگاه آزاد در لیگ بعد از چند سال وقفه بسیار برای لیگ امسال مفید واقع شد. خوشبختانه این حضور باعث شد که تمامی بازیکنان خوب و ملی پوش بتوانند به واسطه حضور دانشگاه آزاد در لیگ شرکت کنند و هیچ بازیکنی بدون تیم نماند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.