عماد: بازی با اتریش یک فینال است

بازیکن تیم ملی واترپلو ایران دیدار با اتریش را فینال زودرس فیناترافی برای ایران دانست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو، تیم ملی واترپلو ایران امروز در آخرین دیدار مرحله گروهی به مصاف تیم اتریش خواهد رفت.

مهدی عماد درباره این بازی حساس گفت: دیدار مقابل تیم ملی اتریش یک فینال زودرس برای ما به شمار می رود زیرا این تیم نسبت به حریفان قبلی بسیار قدرتمندتر است.
وی ادامه داد: اعتقاد دارم بازی با اتریش از دیدار با اروگوئه در ینال بازی ها بسیار سخت تر است و باید در این بازی ما پیروز میدان باشیم.
وی افزود: همه بازیکنان تیم ملی برای پیروزی در این بازی حساس با یکدیگر هم قسم شدند و مطمئن باشید تنها ۲ امتیاز این بازی را می خواهیم.
عماد گفت: همدلی در تیم ایران موج می زند و ما هم در تلاش هستیم تا امروز بتوانیم بهترین نتیجه را در بازی با اتریش به دست بیاوریم.
بازیکن تیم ملی واترپلو ایران عنوان کرد: در این بازی باید بدون اشتباه ظاهر شویم و تمام فرصت هایی که به دست می آوریم برای گلزنی مقابل حریف استفاده کنیم.
وی عنوان کرد: با برتری مقابل اتریش مزد زحمات خود را خواهیم گرفت، ما سختی های بسیاری برای رسیدن به این مرحله کشیدیم بنابراین باید اتریش را شکست دهیم تا به فینال مسابقات راه یابیم.
انتهای پیام
image_printپرینت مطلب