عملکرد مربیان تیم های ملی و جوانان واترپلو بررسی می شود

در نشست اعضای کمیته فنی واترپلو گزارش عملکرد مربیان تیم های ملی بزرگسالان و جوانان مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در این نشست که روز سه شنبه ٢٧ تیر ماه در محل سالن جلسات فدراسیون شنا برگزار خواهد شد ضمن بررسی گزارش مربیان تیم های ملی جوانان کمتر از ١٩ سال و کمتر از ١٨ سال اعزامی به مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در قزاقستان و قهرمانی جوانان جهان در استرالیا و تیم ملی واترپلو بزرگسالان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در امارات، وضعیت ارتقا مربیان شرکت کننده در کلاس مربیگری “نیکلا فیرو” مورد بحث و تصمیم گیری قرار خواهد گرفت.

در این نشست همچنین در خصوص مدت زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته اول واترپلو در فصل جاری تصمیم گیری خواهد شد.

اعضای کمیته فنی همچنین در نشست جاری خود پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در خصوص وضعیت واترپلو کشور به سرپرست فدراسیون شنا ارائه خواهند کرد.

نشست کمیته فنی واترپلو با حضور نادر غفوری، سیروس طاهریان، کامبیز رخشانی مهر، حمید شب انگیز، محمد جواد پذیرفته، اصغر کرمی، مسعود رضوانی، امیر عباس اکبر نژاد، مجید نقاشلو و حسین رضایی برگزار خواهد شد.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.