عید سعید مبعث بر تمام مسلمانان مبارک باد

عید سعید مبعث روز تکوین آیه ‏های رسالت، روز تجلّی رحمت الهی و عید پیامبری رسول خدا (ص) مبارک باد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ حضرت محمد مصطفی(ص) در روز ۲۷ رجب سال ۴۰ عام الفیل، همزمان با سال ۱۳ پیش از هجرت، در غار حرا، توسط (جبرئیل) و از سوی خدا به پیامبری نایل آمد و مأمور شد که بت‌پرستی را از زمین بردارد و خداپرستی را رواج دهد و پیام وحی را به مردم برساند.

پیامبر رحمت در سن ۴۰ سالگی برای نجات و سعادت ابناء بشر به مقام نبوت رسید. او آمد تا برای همه آدمیان الگویی باشد نمونه تا رسم چگونه زیستن را به آنان بیاموزد و راه هدایت را به انسانها نشان دهد.

عید مبعث سالروز برگزیده شدن خوب‌ترین خلقت خدا، تبسم سبز ایمان، رسول گل و نور و عشق، حضرت محمد مصطفی (ص) است که برای نجات و سعادت ابناء بشر به مقام نبوت رسید. او آمد تا برای همه آدمیان الگویی باشد نمونه تا رسم چگونه زیستن را به آنان بیاموزد و راه هدایت را به انسانها نشان دهد. مبعث، روز مرگ قساوت ها و شرارت ها بود؛ روز مرگ کرامت هایی که به پای بت ها قربانی می شد.

بعثت، امید انسان به فردایی روشن است. نشانه مهرورزی خدا با خاکیان و باران رحمت بی‌‌حد او بر زمینیان است. امید آنکه لیاقت رحمتی از الطاف رحمه للعالمین را داشته باشیم.

سالروز مبعث پیامبر اکرم(ص) مبارک باد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب