فتاحیان: قطعا به حمایت فینا در پیش برد برنامه ها نیاز خواهیم داشت

مجمع عمومی فدراسیون جهانی شنا با حضور فرید فتاحیان دبیر فدراسیون شنا بعنوان نماینده ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در حاشیه برگزاری مسابقات قهرمانی جهان فینا به میزبانی کشور کره جنوبی مجمع عمومی فدراسیون جهانی شنا با حضور اعضا برگزار شد.

فرید فتاحیان دبیر فدراسیون شنا که بعنوان نماینده ایران در این مجمع حاضر شده است، در این‌باره توضیح داد: در این مجمع تغییراتی در خصوص اساسنامه و برخی از قوانین ساخت استخرهای به رای گیری گذاشته شد. همچنین در بحث دوپینگ نیز تغیراتی ارائه شد که در مجموع تمامی تغییرات مثبت بوده و برای بهبود وضعیت شنای جهان نقش مفیدی دارد. بیش از ۹۹ در صد تغییرات ارائه شده رای مثبت مجمع را به خودش اختصاص داد و تایید نهایی شد.

فتاحیان در ادامه افزود: دیدارها و نشست های مثبتی هم در این سفر داشتم از جمله با رئیس ، مدیر اجرایی و نائیب رئیس های فدراسیون جهانی و در خصوص وضعیت و موقعیت شنای ایران با آنها به گفت و گو نشستم. روند این نشست ها بسیار مثبت بود و قطعا برای پیش برد اهداف خودمان در فدراسیون شنای ایران حمایت فینا رو خواهیم داشت.

WhatsApp Image 2019-07-21 at 11.22.13 AM WhatsApp Image 2019-07-21 at 11.22.12 AMWhatsApp Image 2019-07-21 at 11.22.12 AM(2)

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.