فتاحیان: قطعا به حمایت فینا در پیش برد برنامه ها نیاز خواهیم داشت

مجمع عمومی فدراسیون جهانی شنا با حضور فرید فتاحیان دبیر فدراسیون شنا بعنوان نماینده ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در حاشیه برگزاری مسابقات قهرمانی جهان فینا به میزبانی کشور کره جنوبی مجمع عمومی فدراسیون جهانی شنا با حضور اعضا برگزار شد.

فرید فتاحیان دبیر فدراسیون شنا که بعنوان نماینده ایران در این مجمع حاضر شده است، در این‌باره توضیح داد: در این مجمع تغییراتی در خصوص اساسنامه و برخی از قوانین ساخت استخرهای به رای گیری گذاشته شد. همچنین در بحث دوپینگ نیز تغیراتی ارائه شد که در مجموع تمامی تغییرات مثبت بوده و برای بهبود وضعیت شنای جهان نقش مفیدی دارد. بیش از ۹۹ در صد تغییرات ارائه شده رای مثبت مجمع را به خودش اختصاص داد و تایید نهایی شد.

فتاحیان در ادامه افزود: دیدارها و نشست های مثبتی هم در این سفر داشتم از جمله با رئیس ، مدیر اجرایی و نائیب رئیس های فدراسیون جهانی و در خصوص وضعیت و موقعیت شنای ایران با آنها به گفت و گو نشستم. روند این نشست ها بسیار مثبت بود و قطعا برای پیش برد اهداف خودمان در فدراسیون شنای ایران حمایت فینا رو خواهیم داشت.

WhatsApp Image 2019-07-21 at 11.22.13 AM WhatsApp Image 2019-07-21 at 11.22.12 AMWhatsApp Image 2019-07-21 at 11.22.12 AM(2)

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.