فدراسیون شنا یک بورسیه برای ملی پوشان گرفت

با رایزنی مسئولان فدراسیون شنای ایران یک بورسیه از سوی فدراسیون جهانی به ملی پوشان شنای ایران تعلق گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با رایزنی مسئولان فدراسیون شنای ایران و با توجه به سیاست فدراسیون جهانی شنا به منظور توسعه هرچه بیشتر این رشته ورزشی در سراسر دنیا یک شناگر از کشور ایران برای حضور در اردوهای بین المللی سهمیه بورسیه دریافت می کند.

از این رو کادر فنی تیم ملی شنای ایران پس از بررسی شرایط و ضوابط اعطای این بورسیه و ارزیابی وضعیت شناگران تصمیم گرفتند که “آرشام میرزایی” را برای شرکت در این دوره آموزشی و تمرینی زیر نظر فینا معرفی کنند.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

قاسمی با رکوردشکنی در ۲۰۰ پروانه مدال نقره گرفت/ غلامی بار دیگر رکورد ۱۰۰ پروانه را زد

هشتمین مدال کاروان شنای ایران در مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا – فیلیپین توسط محمد قاسمی در ماده ۲۰۰ پروانه رده سنی ۱۵-۱۷ سال به ثبت رسید و قاسمی رکورد رده سنی این ماده و غلامی رکورد ۱۰۰ پروانه ۱۳-۱۴ سال را جابجا کردند.

سامیار عبدلی شنای ایران را در قهرمانی جوانان آسیا طلایی کرد/ غلامی نقره ۲۰۰ پروانه را برگردن آویخت/ افقری برنز ۱۰۰ پروانه را کسب کرد

در روز دوم مسابقات شنا قهرمانی رده های سنی آسیا – فیلیپین سامیار عبدلی در ۵۰ متر آزاد مدال طلا، محمد مهدی غلامی در ۲۰۰ متر پروانه نقره و مهرشاد افقری در ۱۰۰ متر پروانه برنز کسب کردند.