ویژه جامانده های استانهای سراسرکشور/

فراخوان ثبت نام پنجمین دوره بازآموزی فدراسیون شنا ویژه مربیان درجات ۲و۱ شنا در سال ۱۴۰۰

Print Friendly
فراخوان ثبت نام پنجمین دوره بازآموزی فدراسیون شنا ویژه مربیان درجات ۲و۱ شنا در سال ۱۴۰۰

قابل توجه مربیان درجه ۲ و ۱شنای سراسر کشور که از دوره های بازآموزی استان خود جامانده اند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون شنا پنجمین دوره بازآموزی ویژه مربیان درجات ۲ و ۱ شنا را در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌کند. این دوره به مدرسی آقای عباسعلی کشتکار(سرمربی اسبق تیم ملی شنا) به صورت مجازی و آنلاین روز چهارشنبه ۲۴ آذرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹:۳۰ لغایت ۱۵:۳۰ با شهریه ۱۳۰ هزارتومان برگزار می شود.

کلیه مربیان درجات ۲ و ۱ سراسر کشور می‌توانند در این کلاس که در سامانه آموزش فدراسیون به آدرس (htpps://register.irsf.ir) بارگذاری شده ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است مربیان درجه ۳ از ثبت نام در این بازآموزی خودداری کنند.

صدور گواهینامه بر اساس ۷۰ درصد حضور مدرس درکلاس معادل حداقل ۴:۱۵ ساعت خواهد بود این دوره فقط برای مربیان درجات ۲و۱شنای سراسر کشور است.

مراحل ثبت نام:

  • ابتدا مربیان باید در سامانه آموزش فدراسیون به آدرس (https://register.irsf.ir) ثبت نام کرده (ایجاد حساب کاربری) و مشخصات و مدارک خود را در پروفایل شخصی اشان تکمیل کنند.
  • سپس کارت درجه ۲ یا ۱ شنای خود را در بخش درخواست تایید سوابق بارگذاری کنند.
  • بعد از تایید مدرک مربیگری از مسیر دوره های اصلی؛ بازآموزی درجه ۲و۱ فدراسیون (مربوط به ۲۴ آذرماه) را انتخاب و شهریه کلاس (مبلغ ۱۳۰۰۰۰۰ ریال) را از طریق پرداخت الکترونیکی (فقط توسط مرورگر firefox ) واریز نموده و ثبت نام نمایید.
  • در روز کلاس کافی است از طریق آدرس سامانه آموزش مجازی فدراسیون شنا https://swim1400.ir اقدام کرده و برای ورود به اتاق بازآموزی ها؛ کدملی خود را به انگلیسی بعنوان نام کاربری و گذرواژه وارد کنند.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره برای ثبت نام، باید کارت مربیگری درجه ۲ یا ۱ شنا خود را در قسمت درخواست تایید ثبت سوابق بارگزاری کنند.(اگر از قبل ثبت شده دارید نیاز به تکرار این کار نیست). ثبت نام برای تمامی مربیان شنا درجات ۲ و ۱ شنای استانهای سراسر کشور مجاز و آزاد است.

ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۱:۰۰ روز سه شنبه ۲۳ آذرماه نیز اتاق بازآموزی برای تست ورود و خروج و صحت صدا و تصویر ثبت نام کنندگان، باز و فعال خواهد بود.

اتاق بازآموزی ها روزچهارشنبه ۲۴آذرماه از ساعت ۹:۱۵ صبح از طریق آدرسhttps://swim1400.ir برای ثبت نام کنندگان باز است. ربات سامانه در طول کلاس -۹:۳۰ الی ۱۵:۳۰- حضور افراد را (به ساعت و دقیقه) تعیین می‌کند.

در صورت تمایل به شرکت در دوره با توجه به فرصت و ظرفیت محدود کلاس لطفا ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن تماس ۸۸۸۲۷۵۲۶ یا ۸۸۸۲۳۱۰۴ داخلی ۱۲۷-۱۲۸-۱۲۹ از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۴:۰۰ (شنبه تا چهارشنبه)کمیته آموزش تماس نمایید. علاقه مندان به شرکت در دوره با توجه به مهلت زمانی محدود لطفا دراسرع وقت ثبت نام نمایید.

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط