فراخوان مرحله سوم لیگ شنا

فدراسیون شنا فراخوان مرحله سوم مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ فدراسیون شنا با صدور اطلاعیه ای فراخوان مرحله سوم دوازدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور را به شرح زیر اعلام کرد:

 

 

 

 

احتراماً ضمن تقدیر و تشکر از مساعی ارزشمند حضرتعالی در حُسن برگزاری مرحله دوم مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور “جام خلیج فارس”، مستدعی است به منظور برگزاری مطلوب مراحل بعدی مسابقات، دستور فرمایید نسبت به موارد مشروحه ذیل اهتمام ویژه معمول فرمایند.

موجب مزید امتنان خواهد بود.

۱-سومین مرحله مسابقات شنای باشگاه‌ها طبق زمانبندی اعلام شده از روز پنجشنبه مورخ ۹۳/۱۱/۳۰ لغایت جمعه مورخ ۹۳/۱۲/۱ در محل استخر آزادی تهران برگزار می گردد.

۲-مهلت قانونی پرداخت حق مشارکت ورودی تیم ها به مبلغ نود میلیون ریال (۹۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال) به شماره حساب ۰۱۰۸۷۶۱۱۳۱۰۰۰ بانک ملی بنام درآمدی فدراسیون شنا، تا حداکثر وقت اداری روز سه شنبه مورخ ۹۳/۱۲/۰۵ تمدیدگردیده است و قابل تمدید نخواهد بود.

۳-از آنجا که آخرین مهلت قانونی پیرامون افزایش ظرفیت وجذب ورزشکاران و کادرفنی باشگاه‌ها تا قبل از مرحله دوم به اتمام رسیده است؛ لذا از ارسال اسامی نفرات جدید در برگ ارنج و یا درخواست صدور کارت شناسایی، جداً خودداری نمایید. ضمناً به جهت عدم صدور کارت شناسایی مجدد یا المثنی، لطفاً به مربیان باشگاه ابلاغ فرمایید در حفظ و نگهداری کارت شناسایی ورزشکاران (ID CARD) اهتمام ویژه‌ای معمول گردد.

۴-مهلت قانونی ارسال برگ ارنج تیم ها (درمرحله سوم) حداکثر تا آخر وقت اداری (ساعت ۱۶) روز دوشنبه مورخ ۹۳/۱۱/۲۷ خواهد بود، لذا به برگ ارنج هایی که بعد از مهلت قانونی ارسال گردد ترتیب اثر قانونی داده نخواهد شد. بدین منظور مقتضی است جهت تسریع در درج کل استارت لیست مسابقات در سایت فدراسیون، همکاری ویژه ای در این خصوص معمول گردد.

۵-به منظور رعایت دسته بندی صحیح شناگران مقرر گردید از مرحله سوم مسابقات به بعد، رکورد شناگران برمبنای بهترین رکورد ثبت شده شناگر در مراحل قبلی (اول، دوم و سوم) مسابقات جاری باشگاه‌ها تعیین گردد. یعنی در استارت لیست مرحله سوم از بهترین رکورد مراحل اول و دوم و در استارت لیست مرحله چهارم از بهترین رکورد مراحل اول تا سوم بهره برداری گردد. بدیهی است اگر مربی نام و رکورد شناگری را برای اولین بار می خواهد به استارت لیست (برگ ارنج)اضافه نماید ضمن ثبت رکورد واقعی و درحال حاضر شناگر، باید بداند که این نفرات بعد از تعیین دسته های شناگران قبلی، در دسته‌های آهسته‌تر قرار خواهندگرفت.

ضمناً در همین راستا و بمنظور دقت در ثبت رکورد مقررگردید برگ ارنج تیم ها بصورت تایپ شده تهیه و ارسال گردد. لذا منبعد از ارسال برگ ارنج دست نویس شده خوداری نمایید.

تبصره: در صورت عدم رعایت اجرای ماده ۵ (عدم انطباق رکورد ثبت شده در برگ ارنج با بهترین رکورد ثبت شده شناگر در مراحل قبلی) به ازاء هررکورد اشتباه در برگ ارنج مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ ریال بعنوان جریمه برای باشگاه تعیین می گردد.

قبلاً از همکاری حضرتعالی و همکاران محترمتان در این خصوص قدردانی می گردد.

 

انتهای پیام

 

 

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.