فراخوان جامعه ورزش ایران در حمایت از مردم مظلوم غزه

فدراسیون شنا در راستای فراخوان وزارت ورزش و جوانان، از کلیه خانواده ورزش های آبی ایران دعوت می‌کند تا در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم غزه حاضر شوند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در راستای فراخوان وزارت ورزش و جوانان از جامعه ورزش و جوانان کشور جهت حضور در راهپیمایی روز شنبه برای حمایت از مردم مظلوم غزه، فدراسیون شنا از تمامی خانواده ورزش‌های آبی دعوت می‌کند تا با حضور پرشور خود را این راهپیمایی ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم غزه، صدای آزادگان جهان علیه رژیم کودک‌کش صهیونیستی را به گوش دنیا برساند.

متن فراخوان وزارت ورزش و جوانان به شرح زیر است:

🔸وزارت ورزش و جوانان یکدل و یکصدا دفاع جانانه‌ی جبهه‌ی مقاومت را علیه رژیم صهیونیستی ستایش می‌کند و بار دیگر با محکوم کردن جنایات اسرائیل غاصب، از قهرمانان، داوران، مربیان، پیشکسوتان، جوانان و آحاد مختلف مردم دعوت می‌کند در روز شنبه ۲۷ آبان ماه، در تجمع سراسری مردم ایران در حمایت از مردم مظلوم غزه حضور گسترده و پرشور و شعور خود را بار دیگر به منصه‌ی ظهور برسانند.

وعده‌ی جامعه ورزش و جوانان ساعت ۱۴:۳۰ مقابل در اصلی دانشگاه تهران

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

تیم دانشگاه آزاد اسلامی سوم شد

در نخستین دیدار هفته پایانی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور دانشگاه آزاد با پیروزی مقابل نفت آبادان با ۲۵ امتیاز به عنوان سومی دست یافت.