فهرست نهایی تیم ملی واترپلو اعلام شد

کادرفنی تیم ملی واترپلو فهرست نهایی ملی پوشان را جهت حضور در رقابت های توسعه جهانی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، فهرست سیزده نفره تیم ملی واترپلو ایران جهت شرکت در مسابقات توسعه جهانی واترپلو از سوی کادرفنی اعلام شد.

بر این اساس، سجاد عبدی، میثم جعفری، سید محمدسعید میر مهدی، سهیل خادم پیر، امیرحسین خانی، علی پیروزخواه، نیما خوشبخت، حامد ملک خانبانان، علی هرمزی، امیرحسین برائی، امید لطف پور، علیرضا سلطانی و مهدی عماد سیزده ملی پوشی هستند که باید از سوم خرداد مقابل حریفان قرار بگیرند.

هدایت تیم ملی ایران را سیروس طاهریان بر عهده دارد و نادرغفوری،سرپرست، وحید رضایی  و علیرضا شهیدی پور به عنوان مربی و خسرو حمزه به عنوان روانشناس تیم در کادر فنی حضور دارند.

تمام بازی های ایران در رقابت های توسعه جهانی(فیناترافی) از سوم تا هشتم خرداد راس ساعت ۱۹ در استخر ۹ دی مجموعه شهید شیرودی آغاز می شود و تماشای آن نیز برای عموم مردم رایگان است.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.