قهرمانی باشگاه یادگار امام(ره) در مسابقات شنای شیراز

مسابقات لیگ شنای شیراز رده سنی زیر 14 سال با قهرمانی تیم باشگاه یادگار امام (ره)به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات قهرمانی شنای پسران زیر ۱۴ سال شیراز جام خلیج فارس، با شرکت ۲۰۰ شناگر از هفت تیم در رده های سنی زیر ۸ سال، ۹ و ۱۰ سال، ۱۱ و ۱۲ سال و همچنین ۱۳ و ۱۴ سال پس از چهار هفته رقابت نزدیک و فشرده به اتمام رسید.

در پایان این دوره از رقابت ها تیم استخر یادگار امام (ره) با درخشش شناگران زیر هشت سال خود توانست در مجموع با ۱۰۴۱ امتیاز، قهرمانی را از آن خود کند و تیم های عقاب و آزادی به ترتیب با ۹۶۵ و ۹۴۰ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

تیم های یادگار امام (ره)، عقاب و آزادی همراه با چهار تیم برتر شهرستانی (دو تیم برتر شمال استان و دو تیم برتر جنوب استان) می بایست خود را جهت شرکت در مسابقات لیگ برتر استان فارس آماده نمایند.

لیگ برتر شنای استان فارس در اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.

 

 

نتایج مسابقات شنای لیگ برتر شیراز – رده سنی زیر ۱۴ سال:

*رده سنی ۸ و زیر ۸ سال

۱- رضاکمالی مقدم از استخرعقاب مقام اول با ۱۱۵ امتیاز

۲ – آیدین لوا ازاستخرانقلاب مقام اول با ۱۱۴ امتیاز

۳- ارشیا حسینی از استخر یادگار امام با ۹۲ امتیاز

۴- بنیامین بانشی از استخر یادگار امام با ۹۱امتیاز

۵- محمد مهدی خداپرست از استخر یادگار امام با ۸۶امتیاز

۶- متین کاظمی از استخر یادگار امام با ۸۴ امتیاز

 

*رده سنی ۱۰ -۹ سال

۱- پارسا فلامکی از استخر احسان با ۱۲۹ امتیاز

۲- ارشیا همت یار از استخر بعثت با ۱۱۹ امتیاز

۳- امیرکسری جهانمیری از استخر مخابرات با ۱۰۸ امتیاز

۳- عرفان کرمی از استخر یادگار امام با ۱۰۴ امتیاز

۵- آروین بهبود از استخر عقاب با ۱۰۱ امتیاز

۶- احسان رحیمی از استخر عقاب با ۸۹ امتیاز

 

*رده سنی ۱۲-۱۱ سال

۱- ارشیا زارع از استخر آزادی با ۱۴۲ امتیاز

۲- امیرحسین ماهر از استخر یادگار امام با ۱۲۲ امتیاز

۳- سید محمد حسینی از استخر مخابرات با ۱۱۹ امتیاز

۴- امیرعباس جوینده از استخر بعثت با ۱۰۱ امتیاز

۵- امیر رضا عابدی از استخر احسان با ۹۲ امتیاز

۶- آرش سیاوش پور از استخر یادگارامام با ۸۲ امتیاز

 

*رده سنی ۱۴-۱۳ سال

۱- پارسا حکمت از استخر آزادی با ۱۴۱ امتیاز

۲- محمد مهدی ملازم از استخر مخابرات با ۱۲۸ امتیاز

۳- امیر سالار سلطانی از استخر عقاب با ۱۱۳ امتیاز

۴- متین تاجیک زاده از استخر بعثت با ۱۰۳ امتیاز

۵- حمید رضا تابع از استخر انقلاب با ۹۹ امتیاز

 

*نتایج تیمی

۱-تیم استخر یادگار امام (ره) با ۱۰۴۱ امتیاز مقام اول

۲-تیم عقاب با ۹۶۵ امتیاز مقام دوم

۳-تیم آزادی با ۹۴۰ امتیاز مقام دوم

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.