قهرمانی تیم هاشمی نژاد در مسابقات شنا دختران رده سنی ۱۷_۱۵ سال

مسابقات شنا مسافت کوتاه ویژه دختران در رده سنی‌ 17_15 سال تحت عنوان جام قهرمانی حجاب(گرامیداشت شهدای کرمان) با قهرمانی تیم شهید هاشمی نژاد مشهد به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنا مسافت کوتاه جام حجاب ویژه دختران از سوم الی ششم اسفند ماه ۱۴۰۲ در دو رده سنی ۱۴_۱۳ سال و ۱۷_۱۵ سال تحت عنوان جام قهرمانی حجاب(گرامیداشت شهدای کرمان) در استخر کوثر ملک شهر اصفهان پیگیری و به پایان رسید.

این رقابت‌ها در رده سنی ۱۵-۱۷ سال با حضور ۱۲۰ حضور شناگر در قالب ۳۰ تیم پیگیری و در پایان تیم شهید هاشمی نژاد مشهد باکسب۴۳۷ امتیاز در جایگاه نخست این رده سنی ایستاد و تیم‌های ستارگان دلفین الف باکسب۴۳۶ امتیاز در رتبه دوم و آواناگلستان باکسب ۲۵۷ امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت.

برای مشاهده نتایج این مسابقات روی لینک کلیک کنید.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.