قهرمانی خراسان رضوی و فارس در مسابقات شنای جام فجر پارسیان

روز جمعه (24بهمن 1393) مسابقات جام فجر پارسیان رده سنی12-11 سال و 14-13 سال با معرفی خراسان رضوی و فارس به عنوان تیم های برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات جام فجر پارسیان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر از ۲۲ تا ۲۴ بهمن  در استخر انقلاب شیراز با حضور ۴۱۵ شناگر در قالب ۳۳ تیم برگزار شد. این رقابت ها روز جمعه (۲۴بهمن ۱۳۹۳) با معرفی خراسان رضوی و فارس به عنوان تیم های برتر در رده‌های سنی ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ سال به پایان رسید.

در پایان مسابقات جام فجر پارسیان در رده سنی ۱۲-۱۱ سال تیم خراسان رضوی عنوان قهرمانی را بدست آورد، تیم باشگاه ریف اصفهان دوم شد و نیل آموزش و پرورش تهران درجایگاه سوم قرار گرفت. در رده سنی ۱۴-۱۳ سال هم تیم فارس بر سکوی اول ایستاد، باشگاه پتوی لاله اصفهان عنوان دوم را کسب کرد و خراسان رضوی سوم شد.

 

برای دریافت فایل کامل اطلاعات و نتایج بر روی لینک‌های پی دی اف مربوطه کلیک کنید.

نتایج تیمی

نتایج کامل رده سنی ۱۲-۱۱ سال

نتایج کامل رده سنی ۱۴-۱۳ سال

لیست اسامی

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.