قهرمانی هاشمی نژاد در هفتمین دوره مسابقات شنا جام ولایت

هفتمین دوره مسابقات شنای مسافت کوتاه جام ولایت امام رضا(ع) با قهرمانی تیم استخر شهید هاشمی نژاد مشهد به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفتمین دوره مسابقات شنای مسافت کوتاه جام ولایت امام رضا(ع) ۲۷ و ۲۸ آبان ۱۴۰۲ در رده سنی زیر ۱۵ و بالای ۱۵ سال به میزبانی هیات شنا استان خراسان رضوی در مشهد مقدس پیگیری و به پایان رسید.

این رقابت ها با حضور ۲۴۰ شناگر در قالب ۳۰ تیم در استخر مدرسه شنای موج آبی مشهد پیگیری شد که در پایان تیم استخر شهید هاشمی نژاد مشهد با ۹۴۷ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد. همچنین تیم های استخر نور تهران با مجموع ۶۸۶ امتیاز دوم و تیم استخر ۹ دی با ۴۵۴ امتیاز سوم شدند.

در اختتامیه این مسابقات که با حضور تاج فیروز مدیر کل اداره ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان هیات شنا استان خراسان رضوی برگزار شد به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی و به تیم‌های اول تا سوم کاپ قهرمانی اهدا شد.

برای مشاهده نتایج این مسابقات بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انتهای پیام

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.