قوی دل: فاصله زیادی تا قهرمانی نداریم

ملی پوش واترپلو ایران معتقد است تیم ملی تا قهرمانی مسابقات توسعه جهانی فاصله زیادی ندارد و برای رسیدن به آن تنها به همدلی و همت تیم نیاز است.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون شنا،شیرجه و واترپلو، امین قوی دل درباره شرایط اردو و هدف گذاری تیم برای مسابقات توسعه جهانی، اظهار کرد: از همان روز اولی که وارد اردو شدیم، همه هدفمان قهرمانی بود. با مشکلات هم ساختیم و حتی بعضی از بازیکنان با وجود مصدومیتی که داشتند، دست از تمرین و تلاش نکشیدند. فکر می کنم تا الآن به آمادگی ۸۰ تا ۹۰ درصد رسیده ایم و فاصله زیادی با قهرمانی نداریم. از این به بعد تنها همت و همدلی بازیکنان باید باشد تا به این مقام دست پیدا کنیم.

ملی پوش واترپلو همچنین درباره همگروهی های ایران خاطرنشان کرد: به شخصه برای اولین بار است که در این مسابقات شرکت می کنم. البته با اندونزی که یکی از حریفانمان است در مسابقات جوانان بازی کرده ام و فکر نمی کنم در تهران کار سختی مقابلشان داشته باشیم. اما شنیده ام که اتریش تیم خوبی است.

وی در ادامه عنوان کرد: ما میزبانیم و فرقی نمی کند با چه تیمی بازی می کنیم. با توجه به اینکه به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کنیم، باید تمام تیم ها را از پیش رو برداریم. با این حال اگر به این مقام دست پیدا نکنیم کسی کم کاری نکرده است. واقعا همه از جان و دل تمرین می کنند.

قوی دل در پایان با اشاره به حمایت مسئولان فدراسیون از واترپلوئیست ها، گفت: افزایش توجه و حمایت از واترپلو نسبت به اردوهای قبل کاملا محسوس است. مسئولان تا آنجا که در توانشان است زحمت می کشند و ما هم باید در همین حد از آن ها انتظار داشته باشیم. ضمن اینکه می خواهم از اصحاب رسانه تشکر ویژه داشته باشم چرا که هر لحظه در کنار ما هستند و برنامه های ما هم بازتاب فوق العاده ای در رسانه ها داشته است.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.