لزوم شرکت در دوره باز آموزی مدرسی شنا

در جلسه دبیر فدراسیون شنا با کمیته آموزش در خصوص ارتقاء سطح کیفی دوره‌های مربیگری شنا در سال 1399و لزوم حضور مدرسین شنا در دوره‌های بازآموزی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ فرید فتاحیان دبیر فدراسیون شنا در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم بهره‌گیری از فن‌آوری های آموزشی و کمک آموزشی در برگزاری دوره‌های مربیگری، خواستار ارتقاع سطح فنی و کیفی این دوره ها شد.

وی در ادامه افزود : نظر به برگزاری دوره‌های توانمند سازی مدرسین شنا (بازآموزی مدرسی) در سال جاری به صورت مجازی(آنلاین) از این پس کمیته آموزش مدرسینی که دوره بازآموزی را گذرانده‌اند بکارخواهد گرفت.

بهمین منظور مقرر گردید فرصت دوباره ای در تاریخ جمعه (ششم تیر ۱۳۹۹) جهت شرکت در دوره بازآموزی (غایبین گروه‌های اول و دوم) داده شود. همچنین مقرر شد روز پنجشنبه (۱۲ تیر ۱۳۹۹) روز دوم بازآموزی مدرسین گروه‌های اول و دوم جهت همسان سازی مهارت‌های تکنیکی مدرسین در یکی از استان‌های تهران یا اصفهان در بخش عملی برگزار شود.

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.