لطف پور: امروز فقط به پیروزی فکر می کنیم 

دروازه بان تیم ملی واترپلو ایران از تلاش بازیکنان این تیم برای شکست اندونزی در دومین دیدار ملی پوشان در رقابت های فینا ترافی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو، تیم ملی واترپلو ایران دومین دیدار خود در رقابت های فیناترافی را امروز مقابل اندونزی در حالی برگزار می کند که در بازی اول مقتدرانه توانست گوآتمالا را شکست دهد.

امید لطف پور با اشاره به این دیدار حساس گفت: بازی با اندونزی از اهمیت بسیار بالایی برای ما برخوردار است و ما باید این تیم را شکست دهیم.
وی ادامه داد: اندونزی در دیدار با گوآتمالا تیم بسیار خوبی نشان داد و توانست به مانند ما با گل های زیادی حریف خود را شکست دهد.
وی افزود: در بازی امروز تنها برای پیروزی مقابل اندونزی به آب خواهیم رفت و تمام تلاش ما این است که بتوانیم بهترین نتیجه را به دست بیاوریم.
لطف پور عنوان کرد: خوشبختانه بازیکنان تیم ملی از انگیزه بسیار بالایی برخوردار هستند و آنها می خواهند تا در بازی با اندونزی پیروز میدان باشند بنابراین ما تنها به برتری مقابل حریف آسیایی خود در فینا ترافی فکر می کنیم.
انتهای پیام
image_printپرینت مطلب

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.