لوتوس مولر: امیدوارم مصدومیت ها برطرف شود

سرمربی تیم ملی واترپلو با ابراز رضایت از اردوی آماده سازی ترکیه گفت: امیدوارم مصدومیت ها تا پیش از شروع مسابقات جهانی برطرف شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ لوتوس مولر سرمربی آلمانی تیم ملی واترپلو با ابراز رضایت از شرایط اردو تیم واترپلو جوانان در ترکیه اظهار کرد: تیم ملی جوانان به انجام بازی های تدارکاتی مقابل تیم های بزرگ نیاز دارد. اگر هیچ بازی تدارکاتی نداشته باشیم نقاط ضعف و قوت مشخص نمی شوند. در بازی های تدارکاتی است که می توان شرایط بازیکنان را قضاوت کرد. به نظرم این چند بازی برای تکمیل کار آماده سازی تیم ضروری بود و تیم ملی در ترکیه اردو خوبی را پشت سر گذاشت.
وی با ابراز تأسف از آسیب دیدگی چند بازیکن گفت: رستمیان، کریمی و ساویز قدری دچار مصدومیت هستند. این موضوع در حال حاضر تنها نگرانی من است. ما تمام تلاشمان را می کنیم تا این ورزشکاران با آمادگی کامل برای مسابقات حاضر شوند.
سرمربی تیم ملی در پایان تاکید کرد: حفظ روحیه و انگیزه بازیکنان مهم ترین اصل است که در این مقطع روی آن کار می کنیم. امیدوارم شاهد بازی های خوبی از تیم ملی ایران در مسابقات جهانی باشیم.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.