لیگ برتر واترپلو فردا کلید می خورد

در نخستین هفته رقابت های لیگ برتر واترپلو شش دیدار برگزار می شود و باید دید تیم قدرتمند دانشگاه آزاد می تواند از امیدیه سوغات ببرد؟

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بیست و سومین دوره رقابت های لیگ برتر واترپلو فردا(پنجشنبه) آغاز می شود.
در گیلان چوکا تالش میهمان نفت و گاز گچساران است. چوکا که در این فصل یک تیم بومی را جمع کرده نمی خواهد در خانه حریف امتیاز بدهد. حسن زاده در مورد موفقیت در لیگ گفت: اینکه بتوانیم با هزینه های زیاد و جذب بازیکنان خارجی و به نام واترپلو در لیگ موفق شویم کار دشواری نیست. اگر بتوانیم با بضاعتی که داریم و با همین امکانات کمی که در اختیارمان قرار دارد برای پیشبرد واترپلو گامی برداریم مهم است. قبل از گرفتن مقام، پیشرفت واترپلوی کشور در اولویت کار ما قرار دارد.
اما در دیگر بازی فردا دانشگاه آزاد هم که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل به شمار می رود برابر نفت امیدیه صف آرایی می کند. شهیدی پور سرمربی جوان این تیم که نخستین فصل مربیگری خود را تجربه می کند با تمام توان برای سوغات بردن به خانه حریف رفته است.

*برنامه هفته اول گروه A:
۱. چوکا تالش – نفت و گازگچساران، درگچساران، پنجشنبه ۳۰/۰۸ ساعت :۰۹:۰۰
۲. دانشگاه آزاد- نفت و گاز امیدیه ، درگچساران، پنجشنبه ۳۰/۰۸ساعت ۱۰:۳۰
۳. چوکا تالش – دانشگاه آزاد، درگچساران، پنجشنبه ۳۰/۰۸ ساعت ۱۷:۰۰
۴. نفت و گازگچساران – نفت و گازامیدیه، در گچساران، پنجشنبه ۳۰/۰۸ساعت۱۸:۳۰
۵. دانشگاه آزاد – نفت و گازگچساران، درگچساران، جمعه ۱/۹ ساعت ۰۹:۰۰
۶. نفت امیدیه – چوکا تالش، درگچساران، جمعه ۱/۹ ساعت ۱۰:۳۰

ناظران : هوشنگ حافظی، محمد هادی بیک
داوران : حامد دایی تقی، امیرحسین صفا بخش، منصور مهذب، مالک قاطع،محمود نصر، محمد خرمیان

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.