ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

ليگ برتر واترپلو فردا كليد مي خورد

در نخستين هفته رقابت هاي ليگ برتر واترپلو شش ديدار برگزار مي شود و بايد ديد تيم قدرتمند دانشگاه آزاد مي تواند از اميديه سوغات ببرد؟

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بيست و سومين دوره رقابت هاي ليگ برتر واترپلو فردا(پنجشنبه) آغاز مي شود.
در گيلان چوكا تالش ميهمان نفت و گاز گچساران است. چوکا كه در اين فصل يك تيم بومي را جمع كرده نمي خواهد در خانه حريف امتياز بدهد. حسن زاده در مورد موفقیت در لیگ گفت: اینکه بتوانیم با هزینه های زیاد و جذب بازیکنان خارجی و به نام واترپلو در لیگ موفق شویم کار دشواری نیست. اگر بتوانیم با بضاعتی که داریم و با همین امکانات کمی که در اختیارمان قرار دارد برای پیشبرد واترپلو گامی برداریم مهم است. قبل از گرفتن مقام، پیشرفت واترپلوی کشور در اولویت کار ما قرار دارد.
اما در ديگر بازي فردا دانشگاه آزاد هم كه يكي از مدعيان اصلي قهرماني در اين فصل به شمار مي رود برابر نفت اميديه صف آرايي مي كند. شهيدي پور سرمربي جوان اين تيم كه نخستين فصل مربيگري خود را تجربه مي كند با تمام توان براي سوغات بردن به خانه حريف رفته است.

*برنامه هفته اول گروه A:
۱. چوکا تالش – نفت و گازگچساران، درگچساران، پنجشنبه ۳۰/۰۸ ساعت :۰۹:۰۰
۲. دانشگاه آزاد- نفت و گاز امیدیه ، درگچساران، پنجشنبه ۳۰/۰۸ساعت ۱۰:۳۰
۳. چوکا تالش – دانشگاه آزاد، درگچساران، پنجشنبه ۳۰/۰۸ ساعت ۱۷:۰۰
۴. نفت و گازگچساران – نفت و گازامیدیه، در گچساران، پنجشنبه ۳۰/۰۸ساعت۱۸:۳۰
۵. دانشگاه آزاد – نفت و گازگچساران، درگچساران، جمعه ۱/۹ ساعت ۰۹:۰۰
۶. نفت امیدیه – چوکا تالش، درگچساران، جمعه ۱/۹ ساعت ۱۰:۳۰

ناظران : هوشنگ حافظی، محمد هادی بیک
داوران : حامد دایی تقی، امیرحسین صفا بخش، منصور مهذب، مالک قاطع،محمود نصر، محمد خرمیان

انتهاي پيام/

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.