لینک پخش زنده لیگ برتر واترپلو زیر ۲۰ سال از شبکه آنتن

دیدار تیم های دانشگاه آزاد و نفت آبادان در جریان هفته پایانی لیگ برتر واترپلو زیر ۲۰ سال کشور امروز ساعت ۱۶:۰۰ و دیدار تیم های پدافند و امیدیه نیز از ساعت ۱۷:۳۰ از طریق شبکه اینترنتی آنتن پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در جریان هفته پانزدهم و پایانی لیگ برتر واترپلو زیر ۲۰ سال کشور دیدار دو تیم دانشگاه آزاد اسلامی و پالایش نفت آبادان به میزبانی استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی امروز (پنجشنبه) ساعت ۱۶:۰۰ از طریق شبکه اینترنتی آنتن پخش می‌شود.

همچنین دیدار تیم های رعد پدافند و نفت و گاز امیدیه در رده سنی زیر ۲۰ سال از ساعت ۱۷:۳۰ از طریق شبکه اینترنتی آنتن پخش می شود.

در ادامه نیز در جریان رقابت های سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور فردا(جمعه) دو دیدار باقی مانده از شبکه ورزش و شبکه اینترنتی آنتن پخش می شود.

لینک پخش مستقیم این دیدار ها نیم ساعت قبل از آغاز مسابقه بر روی خبر بارگزاری و قابل مشاهده است.

پخش زنده دیدار دانشگاه آزاد اسلامی – پالایش نفت آبادان شبکه اینترنتی آنتن ساعت ۱۶:۰۰:

https://www.anten.ir/swimming/62708/دیدار-تیمهای-واترپلو-دانشگاه-آزاد-اسلامی-و-پالایش-نفت-آبادان

پخش زنده دیدار رعد پدافند _ نفت و گاز امیدیه شبکه اینترنتی آنتن ساعت ۱۷:۳۰ :

https://www.anten.ir/swimming/62709/دیدار-تیمهای-واترپلو-نفت-امیدیه-و-رعد-پدافند

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.