ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

مالارا با تحسین تیم ملی ایران: جوانان ایرانی مستعد موفقیت در واترپلو هستند

سرمربی تیم ملی واترپلوی چین که قبلا نیز هدایت تیم ایران را برعهده داشت با تحسین عملکرد ملی پوشان ایران گفت: جوانان ايراني در واترپلو مستعد موفقیت و یادگیری هستند و می توانند در اين رشته در قاره آسیا موفق باشند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پائولو مالارا سرمربی تیم چین با ارزیابی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا اظهار کرد: سطح بازي هاي اين دوره خيلي خوب و برگزاری آن ايده آل بود. چند تیم خوب در این مسابقات شرکت کرده بودند و بازی های راحتی نداشتیم.

سرمربی سابق تیم ملی واترپلو ایران افزود: تيم ايران يكي از بهترين تيم هاي حاضر در این مسابقات بود. بازیکنان ایران خیلی خوب بازی کردند و موفق شدند چین را شکست دهند. البته معتقدم این تیم ضعف هایی هم دارد که باید برطرف شود. بر گزاري اردوهاي داخلي و خارجي و بازی های دوستانه و شرکت در تورنومنت ها می تواند این نسل از واترپلوی ایران را به موفقیت های زیادی برساند.

وی در پايان افزود: بر اساس تجربه اي كه از حضور خود در ايران به عنوان سر مربي داشته دارم، خوب می دانم که جوانان ايراني در واترپلو مستعد موفقیت و یادگیری هستند و می توانند در اين رشته در قاره آسیا موفق باشند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب