محسن سمیع‌زاده مدیر فنی تیم ملی شنا شد

محسن سمیع‌زاده با دریافت حکمی از سوی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به سمت مدیر فنی تیم ملی شنا منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی رئیس فدراسیون با صدور ابلاغی بر اساس پیشنهاد کمیته فنی شنا، محسن سمیع‌زاده را به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا منصوب کرد.

 

در حکم وی آمده است:

جناب آقای محسن سمیع‌زاده

احتراماً  نظر به تجربه و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوانمدیر فنی تیم ملی شنامنصوب می‌شوید. شایسته است به تلاش و تعامل سازنده ا نیروهای کارآمد، پیشکسوتان، ورزشکاران، مربیان و صاحب نظران جامعه شنا کشور و هماهنگی ا کمیته فنی  در راستای سیاست‌ها و تحقق اهداف عالیه این فدراسیون گام برداشته و با برنامه ریزی مطلوب نسبت به ارتقای جایگاه کمی و کیفی شنای کشور توجه جدی معمول دارید.

امید است در سایه توجهات خداوند متعال با ساماندهی منابع و امکانات موجود در انجام وظیفه محوله موفق و موید باشید.

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.