محسن مهمان نواز : رکوردهایم روزبه روز بهبود می یابد

شناگر جوان تیم ملی با اشاره به نحوه تمریناتش گفت: طبق برنامه تمرینی سرمربی تیم ملی شنا رکوردهایم روز به روز کاهش پیدا می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شناگر تیم سرزمین موج های آبی انجام تمریناتش را زیر نظر عباسعلی کشتکار سرمربی تیم ملی شنا مثبت ارزیابی کرد و گفت: بعد از دعوت شدن به اردوی هماهنگ تیم ملی تمریناتم را زیر نظر سرمربی و مربی تیم ملی انجام می دهم. آنها برنامه های تمرینی ام را ارسال می کنند و من طبق آن عمل کنم.
وی ادامه داد: از نحوه تمریناتم بسیار راضی هستم به طوری که هر روز رکوردم کاهش پیدا می کند. در حال حاضر هفته ای ۹ جلسه تمرین آبی انجام می دهم و دو جلسه نیز به بدنسازی می پردازم.
شناگر تیم ملی در مورد وضعیت شنا یادآور شد: وضعیت شنا در کشور بهبود یافته است. خوشبختانه با حضور رئیس جدید فدراسیون توجهات بیشتری به شنا می شود. وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بیش از گذشته به شنا اهمیت می دهند و این باعث پیشرفت این رشته پایه و مهم می شود.
وی هدفش را از ادامه تمریناتش کسب ورودی المپیک مطرح کرد و گفت: امیدوارم با ادامه تمرینات و برنامه ریزی سرمربی تیم ملی که یکی از بزرگترین مربیان در سطح کشور است بتوانم رکورد ورودی المپیک را کسب کنم و برای شنای ایران افتخار آفرین باشم.
مهمان نواز برپایی اردوهای تیم ملی را برای پیشرفت شنا بسیار مهم دانست و تصریح کرد: برپایی اردوهای مکرر و اعزام به رقابت های مختلف به پیشرفت شنا کمک بزرگی می کند. البته برگزاری رقابت های شنا که پایان هر ماه برگزار می شود نیز برای شناگران بسیار مفید است.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب