محمدرضا باغستانی رئیس هیئت شنای یزد شد

با حکمی از سوی محسن رضوانی محمدرضا باغستانی به سمت رئیس هیئت شنای استان یزد منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بر اساس صورتجلسه مجمع عمومی و انتخاباتی هیئت شنا استان یزد، محمدرضا باغستانی با دریافت حکمی از سوی محسن رضوانی به سمت رئیس هیئت شنای استان یزد منصوب شد.

مجمع انتخاباتی هیات شنای استان یزد با حضور محسن سمیع زاده (دبیرکل فدراسیون شنا)، شریعتی (مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد)، حسینی (معاونت ورزش و جوانان استان یزد) و اعضای مجمع شنای استان برگزار شد.

 

در حکم محسن رضوانی به وی آمده است:
جناب آقای محمدرضا باغستانی
باسلام
احتراماً با عنایت به صورتجلسه شماره ۱۲۹۷/ص/۹۳ مورخ ۹۳/۸/۲۰ مجمع عمومی هیأت شنای استان یزد و با استناد به مفاد اساسنامه فدراسیونهای ورزشی مصوب هیأت محترم وزیران، به موجب این حکم به سمت رئیس هیأت شنا استان یزد منصوب می شوید. شایسته است ضمن هماهنگی با اداره کل ورزش و جوانان استان و با بهره گیری از نیروهای کارآمد و برنامه ریزی مطلوب، اقدامات بایسته در خصوص گسترش و اعتلای این رشته ورزشی در آن استان معمول دارید.
توفیق شما را در راه خدمت به ورزش کشور از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.
محسن رضوانی
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.