محمد صحافی مقدم: رقابت شناگران لیگ بسیار به هم نزدیک بود

شناگر تیم موج های آبی با اشاره به رقابت های لیگ شنا گفت: شناگران در لیگ امسال رقابت تنگاتنگی را از خود به نمایش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محمد صحافی مقدم شناگر نوجوان تیم سرزمین موج های آبی انگیزه شناگران در لیگ را مثبت ارزیابی کرد و گفت: انگیزه شناگران در یازدهمین دوره لیگ شنا بسیار خوب بود و رقابت آنها بسیار به هم نزدیک بود.
وی ادامه داد: در سال های گذشته من در قالب تیم در لیگ شنا حضور نداشتم و تنها برای رکورد زدن در رقابتها شرکت می کردم و از نزدیک شاهد مسابقات بودم. باید به این نکته اشاره کنم که رقابت بین تیم موج های آبی و مقاومت بسیار نزدیک بود و تیم ها با فاصله کمی از هم بر روی سکو قرار گرفتند اما در سال های گذشته تیم امیدیه با فاصله زیادی از دیگر تیم ها بر روی سکو می رفت.
صحافی مقدم در مورد رکورد شکنی در رقابت های لیگ شنا گفت: خوشبختانه توانستم با انجام تمریناتم زیر نظر مجید مشتاق در ماده ۵۰ متر کرال پشت رکورد رده سنی را جابجا کنم. البته هدفم جابجایی رکورد ۲۰۰ متر کرال پشت نیز بود که به دلیل آماده نبودن شرایط بدنی نتوانستم این کار را انجام دهم.
شناگر نوجوان ایران قرار گرفتن در کنار بهترین های آسیا را از اهداف بلند مدتش بیان کرد و گفت: می خواهم در آسیا جز بهترین ها باشم. برنامه ریزی های بلند مدت و مداوم در کنار حمایت های ویژه مسئولان ورزش کشور می تواند شنا را در رسیدن به روزهای خوب یاری دهد.

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.