محمد مقدسی: حضور در هانگژو تجربه ارزشمندی بود

تنها نماینده شیرجه ایران پس از رقابت با حریفان قدرتمند آسیایی در مسابقات شیرجه سکوی ۱۰ متر بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: به‌رغم کسب عنوان دهمی، حضور در این رویداد تجربه ارزشمندی برای او بوده است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سیدمحمد مقدسی تنها نماینده شیرجه ایران پس از کسب عنوان دهمی در مسابقات شیرجه سکوی ۱۰ متر بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: دور روز اول در رشته‌های غیرتخصصی خودم شرکت کردم و مسابقه دادم تا استرس و اضطرابم به اصطلاح بریزد. زیاد تجربه مسابقه ندارم و تنها سه مسابقه برون‌مرزی داشتم که اینجا یعنی هانگژو تنها مسابقه معتبری بود که شرکت کردم.

مقدسی افزود: خداراشکر امروز در مسابقات سکو که مقدماتی آن صبح برگزار شد، شیرجه‌های نسبتا خوبی زدم و در فینال هم سعی کردم شیرجه‌های بهتری بزنم و امتیاز بهتری بگیرم.

وی ادامه داد: ۶ یا هفت نفر اول که اینجا شرکت کردند همگی قهرمان جهان هستند. تجربه خیلی خوبی بود و امکانات خیلی خوبی فراهم کرده بودند. امیدوارم بتوانم این امتیاز و رتبه را ارتقا بدهم و در مسابقات بعدی برای مدال بجنگم. سطح مسابقات بسیار بالا بود و برای من افتخار بود که با چنین شیرجه‌روهایی مسابقه بدهم.

 

انتهای پیام

 

 

image_printپرینت مطلب

برگزاری نشست تخصصی فدراسیون ورزش‌های آبی در چهاردهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

نشست تخصصی چگونگی تدوین استراتژی توسعه همگانی و قهرمانی شنا با همکاری فدراسیون شنا جمهوری اسلامی ایران در بخش نشست های تخصصی چهاردهمین همایش بین المللی علوم ورزشی روز پنجشنبه(۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۲) در دانشگاه علامه طباطبائی تهران برگزار می‌شود.

گزارش تصویری_استقبال از ملی پوشان شنا ایران پس از درخشش در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان شنای ایران پس از درخشش در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز بامداد امروز(شنبه) با استقبال گرم مسئولان وارد تهران شدند.