مدیران باشگاه های شنای کشور گرد هم می آیند

نخستین جلسه مدیران باشگاههای شنای کشور برای برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ فدراسیون شنا در نظر دارد نخستین جلسه هماهنگی مدیران باشگاه های شرکت کننده در دهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی کشور رادر تاریخ یکشنبه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۰ صبح در محل سالن کنفرانس استخر قهرمانی ۹ دی واقع در مجموعه ورزشی شیرودی برگزار کند.
بر این اساس نماینده تام الاختیار باشگاه ها/هیات های استانی باید تا روز شنبه ۲۵ آبان ماه به فدراسیون معرفی و در جلسه مذکور حضور به هم رسانند. عدم حضور هر یک از باشگاه ها/ هیات ها در این جلسه به عنوان انصراف از شرکت در این دوره از رقابت ها خواهد بود.
انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.