مراسم افتتاحیه مسابقات واترپلو جوانان جهان برگزار شد

مراسم افتتاحيه هجدهمين دوره مسابقات واترپلو قهرماني جوانان جهان دقايقي پيش در آلماتي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هجدهمین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان رسما افتتاح شد. از ساعت ١٨:٣٠ امروز (جمعه) مراسم افتتاحیه این مسابقات در استخر مرکزی آلماتی برگزار شد. در این مراسم نمایندگان تیم های حاضر، داوران و مسئولین برگزاری حضور داشتند. طرفداران واترپلو شهر آلماتی هم جایگاه تماشاچیان را مملو از جمعیت کرده بودند.

طبق برنامه ابتدا رژه تیم ها برگزار شد. در ادامه داوران حاضر در مسابقات معرفی شدند. پس از آن نماینده تیم برگزاری مسابقات چند کلامی صحبت کرد.  نماینده فدرسییون جهانی هم از طرف رئیس فینا به همه شرکت کنندگان خوش آمد و  با اشاره به توانایی های قزاقستان و تشکر از میزبانی آلماتی برای تمام شرکت کنندگان آرزوی موفقیت کرد.

در پایان سرود ملی قزاقستان و موسیقی سنتی این کشور در استخر مسابقات طنین انداز شد تا مراسم مختصر و مفید هیئت برگزاری مسابقات به پایان رسد.

امیرحسین کیهانی، حامد کریمی و مهدی حیدری به نمایندگی از تیم ایران در این مراسم رژه رفتند. امیرحسین صفابخش هم در لباس داوری به این مراسم آمده بود.

پس از این مراسم بازی قزاقستان و ایتالیا برگزار می شود تا پرونده روز نخست مسابقات بسته شود.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

تیم دانشگاه آزاد اسلامی سوم شد

در نخستین دیدار هفته پایانی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور دانشگاه آزاد با پیروزی مقابل نفت آبادان با ۲۵ امتیاز به عنوان سومی دست یافت.