مراسم افتتاحیه رقابت های واترپلوی جام شهدای اصفهان امروز ساعت ۱۵

مراسم افتتاحیه رقابت های واترپلوی زیر 16 سال کشور به میزبانی اصفهان امروز (سه شنبه) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مراسم افتتاحیه رقابت های واترپلوی زیر ۱۶ سال کشور جام شهدای اصفهان با حضور مسئولین فدراسیون شنا و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان  امروز (سه شنبه ۲۹ مهرماه) ساعت ۱۵ در استخر انقلاب برگزار می شود.

رقابت های واترپلو زیر ۱۶ سال کشور از امروز صبح به مدت چهار روز برگزار می شود که مسابقه رده بندی روز جمعه ساعت ۹ صبح و دیدار نهایی ساعت ۱۰ صبح برگزار می شود.

سه تیم از تهران به همراه تیم های اصفهان، یزد، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، خوزستان، قزوین، زنجان، فارس، کهکیلویه و بویراحمد و کرمان برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

انتهای پیام

 

 

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.