مراسم تجلیل از جمال چاوشی فر

پس از رکوردشکنی و کسب سهمیه مسابقات جهانی کازان توسط جمال چاوشی فر دوشنبه هفته آینده (29 تیر 1394) مراسم تجلیل از این شناگر ملی پوش برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پس از موفقیت شناگر تیم ملی ایران جمال چاوشی فر در مسابقات قهرمانی کشور مجارستان و کسب سهمیه مسابقات جهانی کازان در ماده ۵۰متر کرال پشت مراسم تجلیل و  تقدیر از تلاش های این ملی پوش شنای ایران برپا می شود.

این مراسم رأس ساعت ۱۳:۰۰ روز دوشنبه (۲۹ تیر ۱۳۹۴) با حضور اعضای هیأت رئیسه فدراسیون شنا، سرپرست هیأت شنا استان تهران، کادر فنی تیم ملی و شناگران ملی پوش ایران در یکی از رستوران های شهر تهران برگزار می شود.

جمال چاوشی فر در مسابقات قهرمانی شنا مجارستان با ثبت زمان ۲۶ثانیه و ۳۶صدم ثانیه علاوه بر بهبود رکورد ملی ماده ۵۰متر کرال پشت موفق شد جواز حضور در رقابت های قهرمانی جهانی شنا (کازان ۲۰۱۵) را هم کسب کند.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.