مربی آلمانی تیم ملی شنا فردا وارد تهران می شود

جورج وویت”، مربی ۴٩ ساله و آلمانی جهت انجام مذاکرات نهایی با فدراسیون شنا به منظور پذیرش مربیگری تیم ملی شنا فردا دوشنبه وارد تهران می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، جورج وویت که سابقه کسب مدال طلا در المپیک را در کارنامه خود دارد، قرار است به عنوان مشاور عالی و مربی تیم ملی شنا در کشورمان فعالیت کند که به همین منظور فردا دوشنبه ٢۴بهمن ‌ماه وارد ایران خواهد شد تا مذاکرات نهایی خود را با مسئولان فدراسیون برای پذیرش این مسئولیت انجام دهد.

شایان ذکر است سرمربیگری تیم ملی شنا برعهده خشایارحضرتی است و مربی آلمانی قرار است به عنوان دستیار ومشاور وی در جهت توسعه زیر ساختی تیم ملی و همچنین آموزش به مربیان داخلی با فدراسیون شنا همکاری کند.

*قسمتی از رزومه کاری جورج وویت، کاندیدای مربیگری شنا ایرانبه این شرح است:
از سال ١٩٧۵ تا ١٩٨٨، عضو تیم ملی شنای آلمان شرقی
از سال ١٩٨٨ ـ ١٩٩١، مربی در باشگاه دیناموبرلین
از سال ١٩٩١ تا سال ٢۰۰۰، مربی آنتراخت هیدلش
از سال ٢۰۰۰ به بعد مربیگری و حضور در کادر فنی باشگاه‌های مختلف آلمان و اروپا
مربی موفق‌ترین شناگر آلمانی به نام «بیریتا استافن»
تدوین برنامه جامع جداول تمرینی شنا در آلمان
عضو فعال گروه «شنای بهتر» فدراسیون شنای کشور آلمان

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.